
Каркасний сімейний круглий басейн (305*76 см) Intex з фільтр-насосом 2006k/год тентом підстилкою 26700-4 New
9 655 ₴
- Немає в наявності
- Код: 26700-4
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний басейн Intex Опис товару Тип: збірний, каркасний басейн. Форма: кругла. Серія: Metal FrameTM. Матеріал чаші: тришаровий ПВХ: ПВХ + скловолоконна сітка + ПВХ. Матеріал товщина: стінок — 0.50 мм дна — 0.32 мм. Зовнішнє облицювання: синій. Внутрішнє облицювання: малюнок з імітацією мозаїки. Матеріал каркаса: корозійно-стійкий металевий каркас (оцинковані сталеві труби з порошковим покриттям). Система складання: система легкої фіксації на штифтах. Час монтажу: установлення зазвичай займає приблизно 30 хвилин із 2-3 людьми, виключаючи земляні роботи, заповнення. Діаметр: 305 см. Висота зовні 76 см, висота всередині 64 см. Місткість води, об'єм 90%: 4485 л. Кількість стояків: 10 шт. Адаптер для зливання води: є. DVD з інструкціями: є. Чаша, тип під'єднання: на хомутах. Заглушки до виходів під фільтрацію: є. Зливний клапан: вбудований зливний клапан полегшує зливання. Розмір упаковки: 31.1 x 27.3 x 87.6 см. Картриджний насос Підходить за об'ємом:10 000 л Продуктивність насоса: 2 006 л/год Продуктивність системи: 1 798 л/год Споживання електрики: 45 Вт Напруга: 220-240 V Особливість: ✓ вода у фільтрувальну установку надходить самопливом ✓ фільтрувальним елементом є змінний паперовий картридж ✓ фільтр виробляє механічне очищення, але не бактерицидне (використовуйте хімію) ✓ картридж є фільтром грубого очищення — очищає воду від дрібного сміття й бруду ✓ в середньому фільтр має працювати 2-3 години на добу, але час роботи залежить від рівня забруднення Особливості: ✓ антикорозійний фільтрувальний бак (моторного блока); ✓ повітряний випускний клапан для повітря, затриманого всередині; ✓ промивальний клапан у нижній частині; ✓ CE затверджено (відповідає стандартам Європейського Союзу). Картридж змінний: 1 шт., тип «A»
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24,15 кг г |
| Вид | Басейни |
| Вікова група | Дорослі |
| Габарити | Діаметр: 305 см Висота: 76 см |
| Габарити упаковки | 30х29х88 см |
| Клапан | Вбудований |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | Картріджний фільтр - насос, змінний картридж:1 шт: тип «А». Тент (діаметр 305 см), Підстилка X-Treme (500*400 см). . Адаптер для зливу води. |
| Конструкція | Каркасний |
| Матеріал | Тришаровий ПВХ: ПВХ + скловолоконна сітка + ПВХ |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 9 655 ₴



