
Двомісний надувний гребний човен пвх (236*114*41) Intex 68347 Seahawk 2 Set 240 кг із веслами та насосом
3 453 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР НЕ ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ ЗА ПРОМОПЛАТОЮ
Характеристики Тип: човен. Колір: зелений. Серия: Seahawk. Кількість місць: 2-ухмісна. Максимальне навантаження: 240 кг. Максимальна місткість: двоє дорослих. Розмір (Довжина*Ширина* Висота): 236*114*41 см. Довжина веселих: 122 см. Матеріал: Super Tough. Товщина матеріалу: 0.50 мм. Тримачі для вудок: є. Тримачі для веселощів: є. Припинені для веселощів: 2 шт. Фіксатор на весла: є. Швартування: страхувальний трос по всьому периметру човна. Стать: надувний. Конструкція підлоги: I-Beam. Клапан: Boston. Кількість повітряних камер: 3 шт. Гніздо для транця: є. Можливість під'єднання мотора: є. Паковання: картонна коробка. Розмір упаковки: 41*54,5*17,5 см. Комплектація: весла пластикові, ручний насос, сумка для снастей. *За питань гарантії треба зауважити, що гарантія, обмін і повернення на надувні вироби не поширюється. Але це не має вас лякати, адже компанія INTEX піклується про своїх споживачів — і перевіряє кожен виріб ще на виробництві. Уже багато років поспіль компанія INTEX є світовим лідером із продажу надувних виробів. Ним довіряють тисячі людей у всьому світі — і наш інтернет-магазин закуповує ці товари, тому що довірився виробнику. Ми не маємо можливості перевіряти надувні меблі, як їх перевіряють на виробництві — саме з цієї причини Ви не отримуєте гарантій від нашого магазину. Усі проколи легко усуваються за допомогою ремкомплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 240 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Довжина | 236 см |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Особливості | Кочети, Розбірні весла, Тримач для вудки, Насос |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна |
| Тип дна | Надувне |
| Ширина | 114 см |
| Щільність матеріалу | 0.5 г/м2 |
| Весла | |
| Весла | Пластик |
| Довжина весла | 122 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9,1 г |
| Вантажопідйомність, кг | 240 кг |
| Кіль, Немає/Є | Немає |
| Комплектація | Човен Пластикові весла Ручний насос |
| Пасажиромісткість, чол | 2 чол. |
| Щільність тканини | 500 г/м2 |
| Розмір упаковки | 41*54,5*17,5 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Гребні |
| Тип днища | Надувне |
| Колір корпусу | Зелений |
- Ціна: 3 453 ₴






