
Напівторамісний надувний гребний човен пвх (185*94*41) Explorer 200 Intex 58331 95 кг із веслами та насосом
1 524 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напівторамісний надувний човен із веслами та насосом ручним Intex 58331 "EXPLORER 200", до 95 кг Надувний двомісний човен Explorer 200 Intex 58331 вантажністю до 95 кг. Під час виготовлення човнів використовується запатентована технологія Super Tough. Технологія Super Tough — це високомолекулярний полівінілхлорид (ПВХ) з високим коефіцієнтом захисту від оливи, бензину, солоної води, механічних пошкоджень, абразивів, сонячних променів, ударів. Матеріал витримує високий повітряний тиск. Товщина вінілу 0,33 мм. Човен складається з двох незалежних повітряних камер: одна формує корпус човна, інша представляє надувну підлогу. Камери обладнані подвійними клапанами, що дають змогу швидко надувати човен і спускати повітря. До носової частини човна кріпиться трос, зручний під час швартування та буксирування. Весла та насос у комплекті. Розміри в надутому стані: довжина — 185 см, ширина — 94 см, висота — 41 см. Товщина матеріалу — 0,33 мм. Дві повітряні камери з подвійними клапанами. М'яке надувне дно. Буксувальний трос по периметру. Кріплення для веселощів із міцного пластику. Максимальна допустима вага — 95 кг. Максимальна місткість — одна доросла й одна дитина. Вага в упаковці: 3,4 кг *Пі питання гарантії треба зауважити, що гарантія, обмін і повернення на надувні вироби не поширюється. Але це не має вас лякати, адже компанія INTEX піклується про своїх споживачів і перевіряє кожен виріб ще на виробництві. Уже багато років поспіль компанія INTEX є світовим лідером із продажу надувних виробів. Ним довіряють тисячі людей у всьому світі. І наш інтернет-магазин закуповує ці товари, тому що довірився виробнику. Ми не маємо можливості перевіряти надувні меблі, як їх перевіряють на виробництві. Саме з цієї причини Ви не отримуєте гарантій від нашого магазину. Усі проколи легко усуваються за допомогою ремкомплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 95 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Довжина | 185 см |
| Особливості | Кочети, Розбірні весла, Насос, Клапан для зливу води |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна |
| Тип дна | Надувне |
| Ширина | 94 см |
| Щільність матеріалу | 330 г/м2 |
| Весла | |
| Весла | Пластик |
| Довжина весла | 2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (1) | 3,42 кг |
| Висота | 41 см |
| Вантажопідйомність, кг | 95 кг |
| Додаткові характеристики | Довжина весел:122 см Міцне пластикове кріплення на носі човна з швартуванням Наявність кочетів (тримачів для весел) Місткість: один дорослий, одна дитина Буксирувальний пліт по периметру Силіконовий Клапан |
| Комплектація | Човен надувний 2 алюмінієвих весла Ручний насос |
| Пасажиромісткість, чол | 2 чол. |
| Щільність тканини | 330 г/м2 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Гребні |
| Тип днища | Надувне |
- Ціна: 1 524 ₴










