
Тримісний надувний гребний човен ПВХ (295х137х43) Intex 68380 Seahawk 3 Set 360 кг із веслами та насосом
5 116 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР НЕ ОТПРАВЛЯЕТСЯ ПО ПРОМОПЛАТЕ.
Цей надувний надійний човен Seahawk 3 чудово застосований на невеликих і великих водоймах (озерах, річках, ставках). Створена для експлуатації трьома людьми. Вона зроблена з високотехнологічного полівінілхлориду (Super Tough), який стійкий до шкідливого впливу нафтопродуктів, до солоної води. Човен обладнаний трьома повітряними порожнинами, включно з надувним дном, що надає йому збільшеної жорсткості та плавучості. Човен також обладнаний кріпленнями для закріплення вудок, що робить зручною рибну ловлю під час очікування клювання. Міцна вінілова ручка та мотузка, розташована вздовж човна, спрощує переміщення і швартування. Увімкнені тримачі для веселощів сприяють ефективній греблі та надійно тримають весла. Ця позиція укомплектована парою алюмінієвих веселощів і насосом для підкачування. Дуже компактні габарити за досить високої вантажності надають човні особливої практичності. Низька вага всього комплекту та компактність його в зборі створюють досить легке та зручне транспортування. Характеристика Тип: надувний човен Довжина — 295 см. Ширина — 137 см. Висота — 43 см. Вага — 15,2 кг Довжина весел: 122 см Дно — надувне. Максимальне навантаження — 360 кг. Матеріал — Super Tough (високотехнологічний полівінілхлорид). Серія — SPORT SERIES. Товщина матеріалу — 0,58 мм. Паковання — Картонна коробка Колір зелений. *За питань гарантії треба зауважити, що гарантія, обмін і повернення на надувні вироби не поширюється. Але це не має вас лякати, адже компанія INTEX піклується про своїх споживачів — і перевіряє кожен виріб ще на виробництві. Уже багато років поспіль компанія INTEX є світовим лідером із продажу надувних виробів. Ним довіряють тисячі людей у всьому світі — і наш інтернет-магазин закуповує ці товари, тому що довірився виробнику. Ми не маємо можливості перевіряти надувнийбель, як їх перевіряють на виробництві — саме з цієї причини Ви не отримуєте гарантій від нашого магазину. Усі проколи легко усуваються за допомогою ремкомплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 15.2 кг |
| Вантажопідйомність | 360 кг |
| Вид транспорту | Човен |
| Вид човна | Надувний човен |
| Довжина | 295 см |
| Кількість сидячих місць | 3 шт. |
| Місткість | 3 чол. |
| Особливості | Розбірні весла, Кочети, Тримач для вудки, Рухомі сидіння, Насос |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна |
| Тип дна | Надувне |
| Тип сидіння | Надувне |
| Ширина | 137 см |
| Щільність матеріалу | 280 г/м2 |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 122 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 68380 |
| Висота (1) | 43 см |
| Вантажопідйомність, кг | 360 |
| Додаткові характеристики | Довжина весел:122 см Кількість повітряних камер: 3 Кріплення для вудок Вінілова ручка і мотузка для переміщення по човну і швартування Наявність уключниц (тримачів для весел) |
| Комплектація | Човен надувний 2 алюмінієвих весла Ручний насос Сумка для снастей 2 подушки |
| Пасажиромісткість, чол | 3 чол. |
| Щільність тканини | 580 г/м2 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Гребні |
| Тип днища | Надувне |
| Колір корпусу | Зелений |
| Ширина, див | 137 см |
- Ціна: 5 116 ₴








