
Хлібопічка антипригарна VILGRAND VBM5812 12 програм автоматичного приготування 1000 г 1 лопата Чорна
3 049 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Хлібопіч VILGRAND VBM5812 потужністю 580 Вт, вихід готового продукту — 1 кг, 0,75 та 0,5 кг (можна вибрати). 12 програм приготування, зокрема прискорене випікання. Залежно від рецепта автоматично вмикається фаза витримки для підіймання тіста. Алюмінієва ємність для запікання у формі буханця має антипригарне покриття. У такій печі зручно варити варення, причому помішувати не доведеться. У разі вимкнення електрики на короткий час (не більш ніж 15 хв), хлібопічка відновлює алгоритм і продовжує його виконання. Інформативний дисплей розповідає про всі основні характеристики приготування (номер програми, вагу хліба, час, що залишився, а також код помилки в разі збою). Є таймер відтермінування. Це дає змогу, поставивши інгредієнти ввечері, уже вранці насолоджуватися гарячим, свіжим, запашним хлібом. Комплектується мірною склянкою та ложкою, гаком для витягання лопаті (у разі застрягання в готовому хлібі), лопаттю тістомішки, а також книгою рецептів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Відстрочка старту | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Диспенсер для горіхів, родзинок | Ні |
| Кількість програм випічки | 12 |
| Максимальна вага випічки | 1 кг |
| Максимальний час відстрочки старту | 13 годин |
| Регулювання ваги випічки | Так |
| Споживана потужність | 580 Вт |
| Стан | Новий |
| Форма випічки | буханець |
| Програми випічки | |
| Бородінський хліб | Так |
| Варення | Так |
| Кекс | Так |
| Прискорена випічка | Так |
| Французький хліб | Так |
| Хліб з борошна грубого помелу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Висота | 32 мм |
| Глибина | 27.3 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вибір кольору скориночки | Так |
| Диспенсер для дріжджів | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Збереження пам'яті при відключенні електрики | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримання температури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5812 |
| Варіанти кольору скориночки | Світла Середня Темна |
| Вага (1) | 5,1 кг |
| Вибір розміру хліба | Да |
| Габарити (ВхШхГ) | 32 x 25 x 27,3 см |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Диспенсер | Немає |
| Інші програми | Класичний хліб Макаронні вироби Йогуртовий хліб Випікання |
| Кількість лопатей | 1 |
| Кількість програм | 12 |
| Комплектація | Хлібопічка Форма для випічки Мірний стакан Мірна ложка Гачок |
| Максимальна вага випічки, кг | 1 кг |
| Потужність | 580 Вт |
| Особливості | Функція Jam (варення) Таймер відстрочки старту (13 годин) Оглядове вікно Збереження програми при перебої з електрикою Звуковий сигнал |
| Програми приготування | Швидка випічка Джем Пиріг Кекс Солодка випічка Сендвіч Тісто Французький хліб Цільнозерновий хліб Житній хліб Випікання Заміс тіста |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Управління | Електронне |
| Форма для випічки хліба | Прямокутна |
- Ціна: 3 049 ₴







