
Настільна індукційна електроплитка Rotex RIO180-C склокераміка 7 програм 1 конфорка Чорна
1 999 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Живлення 220-240 V, 50 Hz, 2000 W Склокерамічне покриття (Ceramic glass). Автоматичне виявлення посуду Діапазон автоматичного підтримання температури 70-280°С Електронна панель управління з сенсорним дисплеєм Захист від перегріву Автоматичне відключення після зняття посуду Розміри варильної поверхні 28x34x6cm. Компактна електрична плита, не займе багато місця на Вашій кухні і впишеться в будь-який інтер'єр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RIO180-C |
| Вага | 2,05 кг г |
| Габарити (ВхШхГ) | 6x28x34 см |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр конфорок, см | 19 см |
| Довжина шнура | 1.45 |
| Кількість конфорок | 1 |
| Матеріал решіток поверхні | Немає |
| Потужність, кВт | 2 |
| Напруга | 220-240 |
| Розмір варильної поверхні | 24х24см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Індукційна Склокерамічна Електрична |
| Тип установки | Настільні |
- Ціна: 1 999 ₴



