
Фен для волосся з турмаліновою іонізацією дифузором Aurora 3526AU 2000 Вт З режиму професійний холодний
1 189 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен для волосся AU3526 з великою потужністю 2000 Вт допоможе скоротити час сушіння та полегшить створення укладки, створює потоки теплого повітря у 2 швидкісних і 3 температурних режимах. • Завдяки регулюванню швидкості та нагріванню ви з легкістю зможете підібрати відповідний режим сушіння. • Функція холодного обдування створює потужний потік холодного повітря. Використовується для фіксації укладки. • Вузька насадка-концентратор спрямовує повітряний потік для точного укладання на певних ділянках. Підходить для надання необхідної форми та фіксації укладки. • Насадка-дифузор призначена для надання об'єму, пружності та створення ідеальних локонів. • Турмалінова іонізація робить волосся гладкішим, знімаючи статичну електрику. Внаслідок цього волосся гладке, блискуче та шовковисте. Негативні іони, багаторазово посилені турмаліном, нейтралізують електростатичну напругу на волоссі, зберігаючи їх внутрішню вологу. • Знімний фільтр-сіточку легко знімати для очищення. Регулярне очищення перешкоджає скупченню пилу та волосся, що продовжує експлуатацію фена. • Петелька для підвішування приладу забезпечує зручне зберігання фена. Характеристики: Подавання холодного повітря Споживана потужність: 2000 Вт Кількість швидкостей: 2 Кількість температурних режимів: 3 Захист від перегрівання Колір: золотий/чорний Насадки: концентратор, дифузор Комплектація: Фен Концентратор Дифузор Інструкція Гарантія: 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aurora |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Турмалінове покриття | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.6 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AU 3526 |
| Вид насадки | Дифузор |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Турмалінове покриття Довжина мережевого шнура 1,6 м |
| Комплектація | Фен Насадка концентратор Насадка дифузор Інструкція |
| Особливості | Петля для підвішування Сітка знімна |
| Споживана потужність | від 1500 Вт до 2000 Вт |
| Продуктивність | 2000 Вт |
| Режим | Захист від перегріву Подача холодного повітря З іонізацією |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип іонізації | з турмалиновой іонізацією |
- Ціна: 1 189 ₴








