
Блендер заглибний багатофункціональний ручний 5 в 1 Liberton LHB-0801 800 Вт TURBO 5 насадок міксер заміс тіста
1 996 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Багатофункціональний блендер Liberton LHB-0801 може похвалитися інтуїтивно зрозумілою системою керування механічного типу.
За допомогою цього приладу Ви зможете подрібнити овочі, фрукти, ягоди, приготувати ніжний суп пюре на будь-який смак. Діти та дорослі будуть у захваті від повітряних пудингів, вершків для прикрашання тортів і тістечок.
У високій чаші креми та вершки збиваються швидко й без бризок, що гідно оцінить кожна господиня. З блендером Liberton LHB-0801 приготування смачних страв не займе у Вас багато часу.
Характеристики: Тип: блендер заглибної потужності: 800 Вт Мірний стакан: 600 мл Багатоцільовий подрібнювач: 1250 мл
Режим "Турбо" Матеріал ніжки блендера: неіржавка сталь Кількість насадок: 5 шт Номінальна напруга: 220-240 В Регулювання швидкостей: плавне Вага нетто: 1,75 кг Вага брутто: 2,75 кг Розміри упаковки: 24×15,5×26,2 см Колір: чорний виробник: Liberton Аксесуари: Вінчик для збивання 1 шт Мірний стакан 600 мл 1 шт Насадка — міксер із 2 вінчиками 1 шт Мініподрібнювач 1250 мл 1 шт Крюк для замішування тіста 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Колір | Чорний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 19692 |
| Вага | 1,75 кг г |
| Габарити упаковки | 24×15,5×26,2 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Ємність міні-подрібнювача | 1250 мл |
| Ємність склянки | 600 мл |
| Комплектація | Віночок для збивання Мірний стакан 600 мл Чаша подрібнювача 1250 мл Насадка - міксер з 2-ма вінчиками 1шт Гак для замісу тіста 2 шт Ніж для подрібнення 1 шт |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Матеріал чаші/склянки | Пластик |
| Потужність, Вт | 800 Вт |
| Насадки | Віночок для збивання Гак для замісу тіста Міні-подрібнювач Насадка-міксер з двома вінчиками |
| Особливості | Турбо-режим Плавне регулювання швидкості |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Занурювальний |
| Управління | Механічне |
| Колір виробу | Чорний |
- Ціна: 1 996 ₴






