
М'ясорубка електрична 3 в 1 Vilgrand V203-BRMG_r 2000 Вт реверс 3 насадки ковбаса кебе соковичавниця
3 167 ₴
- Готово до відправки
- Код: V203-BRMG_r
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'ясорубка Vilgrand V203-BRMG_r від відомого українського бренда — ідеальне поєднання компактності, потужності, функціональності та стилю. З цим пристроєм швидко, легко та із задоволенням можна готувати фарш для котлеток, кебе, ковбаски, томатний сік та інші страви. Стильна модель агрегату ідеально підходить для власного застосування та на подарунок. Характеристики: · потужність (під час заклинювання): 2000 Вт · номінальна напруга: 220 · номінальна частота: 50 Гц · мідна обмотка мотора · матеріал корпусу: пластик · матеріал завантажувального лотка: алюміній · система реверсу · кількість швидкостей: 1 · захист двигуна від перевантаження · матеріал хрещатого ножа: неіржавка сталь · диски для фаршу: 3 диски (решітка для дрібної рубки, решітка для середньої рубки, решітка для великої рубки) · насадки: для ковбас, для кеббе, для витискання соку · довжина мережевий шнур: 1,35 м · колір: червоний · габарити (ШхВхГ): 33,8 x 32 x18 · вага: 3,64 · гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність при заблокованому двигуні | 2000 Вт |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.35 м |
| Колір корпусу | Червоний |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка-соковижималка для ягід | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8595750196216 |
| Артикул | V203-BRMG |
| Вага (кг) | 3,64 |
| Габарити (ВхШхГ) | 33,8x18x32 см |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові можливості | Реверс (зворотний хід) Металевий лоток |
| Кількість дисків | 3 |
| Комплектація | М'ясорубка Хрестоподібний ніж Диски 3 (з великим, середнім і малим діаметром отворів) Насадка для Кебе Насадка для ковбасок Насадка для томатного соку Лоток Штовхач Інструкція Гарантійний талон |
| Максимальна потужність, Вт | Понад 1800 |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Насадки | Для ковбасних виробів Для томатів/ягід Кебе |
| Решітки | 3 (3, 5, 7 мм) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
- Ціна: 3 167 ₴







