
М'ясорубка електрична 7 в 1 LIBERTON LMG-18T 1800 Вт 1,2 кг/хв реверс шнек метал кебе ковбаса
2 985 ₴
- Немає в наявності
- Код: LMG-18T
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики: · тип м'ясорубки: електрична · max потужність (за заклинювання): 1800 Вт · продуктивність: 1,2 кг/хв · реверс · захист мотора від перегрівання · шнек металевий · диски для фаршу: 3 формувальних дисків для подрібнення та рубання з неіржавкої сталі (3mm/5mm/7mm) · лоток: металевий · штовхач · насадка «кебе» · насадка для ковбасок · соковичавниця для томатів Особливості: · габарити (ВхШхГ): 28х18.5х23 см · колір: білий/неіржавка сталь · вага: 3,55 кг · країна-виробник товару: Китай · країна реєстрації бренда: Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1800 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.2 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Насадка для нарізки печива | Ні |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка для приготування пюре | Ні |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка-соковижималка для цитрусових | Ні |
| Насадка-соковижималка для ягід | Так |
| Насадка-терка | Ні |
| Насадка-шинковка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6907843116414 |
| Артикул | 11641 |
| Вага (кг) | 3.46 |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 x 18,5 x 23 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон макс. потужності, Вт | 1800 |
| Діапазон продуктивності, кг/хв | 1.2 |
| Додаткові можливості | Реверс (зворотний хід) Металевий лоток |
| Додаткові характеристики | Металевий Шнек Захист мотора від перегріву |
| Кількість насадок | 3 |
| Комплектація | Лоток Штовхач Соковитискач для томатів Насадка "Кебе" Насадка для ковбасок 3 диска (3 мм, 5 мм, 7 мм): для подрібнення і стали |
| Макс. потужність при блокуванні двигуна, Вт | 1800 |
| Насадки | Для ковбасних виробів Для томатів/ягід Кебе |
| Номінальна потужність | 900 |
| Решітки | 3 (3, 5, 7 мм) |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
- Ціна: 2 985 ₴







