
Блендер заглибний ручний Rotex RTB-720-В 700 Вт міксер з 2 вінчиками гак для замішування тіста SOFT TOUCH чорний
1 785 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блендер Rotex RTB-720-В — ручний блендер, потужність 700 Вт, плавний контроль швидкості, ножі з неіржавкої сталі, пластиковий корпус Soft-Touch зі знімною ногою, матеріал чаші-пластик, насадка-міксер із 2 вінчиками, гак для замішування тіста, мірна склянка 600 мл.
Колір чорний.
Характеристики
Тип: блендер живлення: 220-240 В Потужність: 700 Вт Об'єм мірної склянки: 0,6 л Матеріал ножа: неіржавка сталь Матеріал корпусу: пластик Матеріал чаші: пластик Насадка-міксер з 2 вінчиками Крюк для замішування тіста Контроль із плавним регулюванням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мірний стакан | Так |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Вінчик для збивання | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Насадка для замісу тіста | Так |
| Прогумована ручка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4823099202393 |
| Артикул | RTB720-B |
| Вага | 1 г |
| Габарити (ВхШхГ) | 15 x 9.8 x 18.5 см |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Плавний контроль швидкості Пластиковий корпус Soft-Touch зі знімною ногою Ручка з петлею для підвішування |
| Ємність склянки | 600 |
| Комплектація | Блендер Насадка для збивання Насадка для замісу Мірний стакан Інструкція по експлуатації |
| Матеріал ніжки блендера | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Потужність, Вт | 700 - 900 Вт |
| Насадки | Гак для замісу тіста Насадка-міксер з двома вінчиками |
| Особливості | Прогумована ручка Плавне регулювання швидкості |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Занурювальний |
| Управління | Механічне |
- Ціна: 1 785 ₴






