
Кавомолка з 2 знімними чашами електрична роторна Liberton LCG-2304 200 Вт на 70 г чопер автоблокування
1 764 ₴
1 587,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: LCG-2304
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Кавомолка Liberton LCG-2304 належить до ножового типу кавомолок-подрібнювачів.
Електромотор приводить у дію ротаційні ножі, які вибілюють зерна кави, горіхи, спеції, овочі тощо.
Кавомолка LIBERTON LCG-2304 складається з корпусу з електромотором і двох невеликих чаш. Одна з них призначена для помелу кави, інша — для подрібнення продуктів.
Молоть трави та спеції в чаші для помелу кави вкрай не бажано, позаяк їх стійкий присмак буде підмішуватися до аромату кави та зіпсує її.
Для безпеки кавомолка працює тільки за закритої кришки.
Чаша для помелу кави обладнана дволопатевим ножем, а чаша чопера — чотирилопатевим. Ножі виготовлені з високоміцної неіржавкої сталі.
Максимальний об'єм помелу — 70 г. цієї кількості досить, щоб приготувати 7-10 порцій еспресо.
Всередині чаші нанесена шкала, як рекомендація за кількістю зерен, необхідних для помелу 4,8 і 12 (мах рівень) чашок кави.
Корпус кавомолки Liberton LCG-1604 виготовлений із неіржавкої сталі. Компактність моделі, а також сучасний, технологічний дизайн, дадуть їй змогу не тільки добре вписатися в інтер'єр кухні, але й стати важливою частиною декору.
Тривалість одного робочого циклу 20-25 секунд. Між робочими циклами має бути перерва.
Місткість: 70 г
Матеріал ножа: сталь, що не іржавіє
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Імпульсний режим
2 насадки подрібнювача (2 і 4 ножі)
Ударний ніж із неіржавкої сталі
Відсік для зберігання шнура
Блокування увімкнення за знятої кришки: є
Захист мотора від перегрівання: немає
Напруга: 220-240 В, 50/60 Гц
Аксесуари:
знімна чаша з неірж. сталі для м'яких і твердих інгредієнтів, 2 шт.
Потужність, Вт: 200 Вт
Колір: неіржавка сталь
Вага нетто, кг: 0,7 кг
Вага брутто, кг: 0,8 кг
Розмір: 10,4x11,4x20,1 см
Розмір упаковки: 11x21,3x21,05 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 70 г |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпульсний режим | Так |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 201 мм |
| Глибина | 114 мм |
| Ширина | 104 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 10,4x11,4x20,1 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон місткості | 70-100 г |
| Додаткові функції | Подрібнення м'яких інгредієнтів (часник, зелень, овочі) Подрібнення твердих інгредієнтів (зерна кава, насіння, горіхи, спеції) |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 200 Вт |
| Особливості | Наявність 2-ух чаш Чаша для помелу твердих інгредієнтів оснащена дволопатевою ножем Чаша для помелу м'яких инредиентов оснащена чотирилопатевий ножем Ударний ніж з нержавіючої сталі Кришка з системою безпечного закривання |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Роторна |
| Тип управління | Електричний |
- Ціна: 1 587,60 ₴










