
Фен для волосся з дифузором Rotex RFF-200B 2000 Вт професійний холодний обдув захист від перегрівання чорний
1 378 ₴
- Готово до відправки
- Код: RFF-200B
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Живлення: 220-240В, 50Гц
Потужність: 2000 Вт2 швидкості, 3 температурні режими
Кнопка холодного повітря
Насадки: дифузор, насадка-концентратор
Колір: матовий чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Ні |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4823099201334 |
| Артикул | RFF-200B |
| Вага в упаковці, кг | 0,74 кг |
| Вид насадки | Концентратор Дифузор |
| Габарити (ВхШхГ) | 29 x 23 x 10 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Зручна петля для підвішування Довжина кабелю 1,8 м |
| Джерело живлення | 220 W |
| Комплектація | Фен Насадка концентратор Насадка дифузор Інструкція Гарантійний талон |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | Петля для підвішування |
| Споживана потужність | від 1500 Вт до 2000 Вт |
| Режим | Подача холодного повітря |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сфера використання | Професійний Побутової |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 378 ₴






