
Конвектор електричний нагрівач Vilgrand VCH7143U_w 2 кВт 22 м 3 режими терморегулятор захист від
1 657 ₴
- Немає в наявності
- Код: VCH7143U_w
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конвектор Vilgrand VCH-7143U_w — підлоговий/настінний нагрівач, який допоможе створити оптимальну температуру в приміщенні, рекомендовану площу обігріву до 22 кв. м. Виготовлений в універсальній чорній гамі в сучасному стилі, завдяки чому впишеться в будь-який інтер'єр. Підходить для обігрівання квартир, будинків, дач, гаражів і складів. Три режими потужності 750/1250/2000 Вт дають змогу нагріти різну площу. Кількість режимів роботи: 3.
Характеристики:
Тип: нагрівач
Тип нагрівача: конвекторний
Призначення: побутовий
Терморегулятор: є
Тип терморегулятора: плавний
Тип керування: механічний
Регульований термостат
Захист від перегрівання
Тип встановлення: підлоговий/настінний
Світловий індикатор роботи: є
Тип нагрівального елемента: стрічковий
(гольчастий)
Режим роботи: обігрівання
Матеріал: метал
Кількість режимів роботи: 3
Режими роботи: 750/1250/2000
Ручка для перенесення: є
Потужність: 2 кВт
Розміри: 62х22,4х38 см
Колір: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Відстрочка старту | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Коліщата | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Підтримання температури | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рушникосушка | Ні |
| Таймер | Ні |
| Тепловентилятор | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8595750196865 |
| Артикул | VCH7143U_w |
| Вага | 3,1 кг г |
| Вид нагрівального елемента | Голчастий |
| Можливість використання у ванних кімнатах | Немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 620х380х224 мм |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Кількість режимів роботи: 3 3 рівні потужності: 750/1250/2000 Регулювання потужності Світловий індикатор роботи |
| Комплектація | Обігрівач Кріплення на стіну 2 ніжки, 8 шурупів Інструкція Гарантійний талон |
| Монтаж | Підлоговий/Настінний Настінний Підлоговий |
| Потужність, Вт | 1500-1999 1000-1499 |
| Призначення | Побутової Для офісу |
| Особливості | З терморегулятором |
| Площа обслуговування, кв. м | 20-24 15-19 |
| Ручка для переміщення | Да |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип харчування | Електричні |
| Управління | Механічне |
| Функції захисту | Захист від перегріву |
| Колір виробу | Білий |
- Ціна: 1 657 ₴








