
Фен для волосся з іонізацією дифузором ECG VV3121 PROFESSIONAL 2100 Вт 2 насадки професійний сумка подарунок
2 124 ₴
- Немає в наявності
- Код: VV 3121
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен ECG VV 3121 Professional у пурпуровому кольорі зробить процес укладання волосся максимально комфортним і ефективним.Фен має потужність 2100 Вт і повітряний обдування, завдяки чому Ви зможете швидко висушити волосся. Зафіксувати укладку допоможе функція подавання холодного повітря. До комплекту входять дві насадки: концентратор і дифузор.Кроме цього, фен ECG VV 3121 Professional має захист від перегрівання, три температурні рівні та два рівні швидкостей.Також прилад обладнаний спеціальною петелькою для підвішування, У такий спосіб його можна встановити в зручному для Вас місці.Особливістю є функція іонізації, яка запобігає електризації волосся.Фен ECG VV 3121 Professional гарантує чудовий результат укладання після кожного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 2100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Турмалінове покриття | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VV 3121 |
| Вага | 0,87 кг г |
| Вид насадки | Дифузор Концентратор |
| Габарити (ВхШхГ) | 27 x 23.5 x 9.4 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Довжина кабелю | 2,3 м |
| Джерело живлення | 220 W |
| Комплектація | Фен Дифузор Концентратор Сумка для транспортування/зберігання Інструкція Гарантійний талон |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 2100 Вт |
| Особливості | Петля для підвішування |
| Споживана потужність | 2100 Вт і більше |
| Режим | Подача холодного повітря З іонізацією Захист від перегріву |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Сфера використання | Побутової Професійний |
| Колір | Пурпурний |
- Ціна: 2 124 ₴









