
Блендер заглибний багатофункціональний ручний Rotex RTB 740-B 700 Вт 5 насадок Деруни Терка Шинківка
2 249 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Функції: Блендер Rotex RTB-740-В — заглибний блендер, потужність 700 Вт, плавний контроль швидкості, ножі з неіржавкої сталі, пластиковий корпус Soft-Touch зі знімною ногою,
віночок для збивання,
мірна склянка 600 мл.
Тип: блендер заглибної Потужності: 700 Вт
Місткість подрібнювача: 1,5 л
Місткість мірної склянки: 0,6 л
Матеріал ножа: нержавіюча сталь Матеріал корпусу: пластик
Віночок для збивання Живлення: 220-240 В Плавне регулювання швидкості Насадки для нарізування та шаткування Пінозбивач для молока Терка Колір: чорний
Подрібнення Змішування Збиття
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мірний стакан | Так |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Ємність подрібнювача | 1500 мл |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Вінчик для збивання | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Кількість насадок для нарізання і шинкування | 2 |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Насадки для нарізки і шинкування | Так |
| Прогумована ручка | Так |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4823099202416 |
| Артикул | RTB740-B1 |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.5 x 17 x 19.8 см |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Плавний контроль швидкості Пластиковий корпус Soft-Touch зі знімною ногою Ручка з петлею для підвішування |
| Ємність міні-подрібнювача, мл | 1500 мл |
| Ємність склянки | 600 мл |
| Комплектація | Блендер Віночок Подрібнювач Мірний стакан Терка для дерунів Диски для нарізки та подрібнення овочів та фруктів Спінювач молока Інструкція по експлуатації |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Матеріал чаші/склянки | Пластик |
| Потужність, Вт | 700 Вт |
| Насадки | Віночок для збивання Міпі-подрібнювач Дрібна терка Велика терка Терка для дерунів Шинкування Пеновзбиватель для молока |
| Особливості | Плавне регулювання швидкості Прогумована ручка |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Занурювальний |
| Управління | Механічне |
| Колір виробу | Чорний |
- Ціна: 2 249 ₴










