
М'ясорубка електрична 11в1 LIBERTON LMG-26BST 2600 Вт 1,5 кг/хв реверс кебе ковбаса Терка Шинківка Соковичав
4 171 ₴
- Готово до відправки
- Код: LMG-26BST
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Справжня помічниця на вашій кухні LIBERTON LMG-26BST — максимальна продуктивність і функціональність в одній м'ясорубці.
Завдяки високій потужності двигуна 2600 Вт, процес подрібнення буде швидким і легким, навіть за великих порцій продуктів.
Функція "Реверс" — поворот шнека назад для звільнення м'ясорубки від застряглих щільних фрагментів м'яса або кістки. Тепер немає потреби розбирати прилад.
Мах. потужність (у разі заклинювання): 2600 Вт
Продуктивність: 1,5 кг/хв
Комплектація
-
Диски для помелу: 3 шт. (3 mm/5 mm/7 mm)
-
Соковичавниця для томатів: 1 шт
-
Барабани для тертки та шаткування (великі): 4 шт
-
Насадка для ковбасок: 1 шт
-
Насадка «кебе»: 1 шт Штовхач: 1 шт.
-
Колір: синій + чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна потужність | 2600 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 2600 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.5 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Синій |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Кількість насадок для терки | 2 |
| Кількість насадок для шинкування | 2 |
| Матеріал лотка | метал |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка для приготування пюре | Ні |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка-соковижималка для цитрусових | Ні |
| Насадка-соковижималка для ягід | Так |
| Насадка-терка | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Формувальна насадка для фаршу | Так |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6907843133794 |
| Артикул | 13379 |
| Вага (кг) | 4,2 |
| Габарити (ВхШхГ) | 27×17×20,8 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон макс. потужності, Вт | 2600 |
| Діапазон продуктивності, кг/хв | 1,5 |
| Додаткові можливості | Металевий лоток Реверс (зворотний хід) Автовідключення двигуна |
| Додаткові характеристики | Барабани для терки і шинкування (великі): 4 шт Головка корпусу і шнек металеві 3 формувальних дисків для подрібнення та рубки з нержавіючої сталі (3 мм/5 мм/7мм) Прогумовані ніжки |
| Кількість дисків | 3 |
| Кількість насадок | 7 |
| Макс. потужність при блокуванні двигуна, Вт | 2600 |
| Насадки | Для ковбасних виробів Для терки/шинкування Для томатів/ягід Кебе |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
- Ціна: 4 171 ₴







