
Тепловентилятор нагрівач керамічний електричний VILGRAND FVC 159T 1500 Вт дуйка 15 м 3 режими
1 666 ₴
- Немає в наявності
- Код: VFC159Т
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловентилятор VILGRAND FVC 159T з керамічним нагрівальним елементом — компактний, невеликий прилад для забезпечення теплом приміщення в холодну пору року. Прилад досить легкий, мобільний і зручний у використанні. Його можна переносити в будь-яке місце, а під час експлуатації в приміщеннях до 15 м2 він забезпечить комфортним теплом із необхідними температурами. Встановлюється тепловентилятор як на підлозі, так і на столі, простий у керуванні. Режим температур вибирається механічно за допомогою ручок перемикання. Особливістю цієї моделі тепловентилятора є тихий шум, низьке споживання електроенергії, достатня потужність — 1500 Вт, а також просте керування й можливість вибору одного з 3 режимів обігрівання. Щоб очистити прилад, досить протерти поверхні вологою ганчіркою в неробочому стані. Його можна використовувати в приміщеннях квартири, невеликому будинку або офісу. Особливості: Ультратихий вентилятор Характеристики: Автовідключення у разі падіння захисту від перегрівуСветовий індикатор роботиКорпус із негорючого пластику Якісність режимів роботи: 3 (без нагрівання, 1- середня потужність 750 Вт, 2 — максимальна потужність 1500 Вт) Регульований термостат Авто обертання Споживана потужність: 1500 ВтНомінова напруга 220-240 ВН минальна частота 50/60 ГцГабаритні розміри: 18,6 х 14,7 х 24,8 см Маса нетто: 1,25 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Настільний, Підлоговий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Датчик перекидання | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Функція повороту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8595750196032 |
| Артикул | 159 |
| Вага | 1,25 г |
| Вид нагрівального елемента | Керамічний |
| Габарити (ВхШхГ) | 18,6 х 14,7 х 24,8 см |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Вентилятор Функція обертання Захисна решітка Ультратихий Висока теплопродуктивність Захист від перегріву Світловий індикатор роботи Корпус з термостійкого пластику |
| Комплектація | Тепловентилятор Інструкція по експлуатації Гарантійний талон |
| Монтаж | Настільний Підлоговий |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Призначення | Побутової |
| Особливості | З термостатом |
| Площа обслуговування, кв. м | 15-19 10-14 |
| Режим роботи | Обігрів Робота без нагріву |
| Ручка | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип харчування | Електричні |
| Управління | Механічне |
| Функції захисту | Захист від перегріву Захист від перекидання |
| Колір виробу | Сірий |
- Ціна: 1 666 ₴





