
Електрична піч 48 л з підсвіткою з конвекцією гриль Liberton LEO-481 випічка 48 л 2000W 5 режима нагрівання
3 973 ₴
3 853,81 ₴
- Готово до відправки
- Код: Liberton LEO-481 G
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електрична піч з підсвіткою з конвекцією гриль Liberton LEO-481 випічка 48 л 2000W 3 режими нагрівання
Електродуховка настільна графітова (темно сіра) має 5 режимів нагрівання: верхній, нижній, комбінований, верхній + конвекція, верхній + ніжній + конвекція.
Прилад має зручну ергономічну ручку, яка полегшить процес експлуатації. Щойно їжа всередині буде готова, піч сповістить вам про цей сигнал.
У електричній печі є таймер на 60 хв зі звуковим сигналом/дзвінком, внутрішня підсвітка, індикатор живлення, регулювання висоти дека, що робить її зручною (мах висота посуду 22 см).
Порошкове фарбування — додаткове захисне (від хімічних, механічних пошкоджень) і декоративне покриття. Порошкова фарба — дуже довговічний шар, що не втрачає своїх властивостей у процесі експлуатації.
Характеристики:
· Об'єм: 48 л
· Потужність: 2000 Вт
· Тип керування: механічний
· Термостат: 250 °С
· Таймер: 60 хвилин
· Кількість режимів приготування: 3
· Сигнал про закінчення приготування
· Нагрівальний елемент із неіржавкої сталі
· Регулювання висоти дека
· Дверцята з жароміцного скла
· Індикатор живлення
· Три режими нагрівання: верхній, нижній, комбінований, верхній + конвекція, верхній + ніжний + конвекція.
· Колір: графітовий (темно-сірий)
· Габарити (ВхШхГ): 40,8x54,9x37,7 см
· Вага: 8,22 кг
Комплектація: решітка для гриля, деко (40*31 см), деко
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 48 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 2000 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 5 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Колір корпусу | Графітовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 549 мм |
| Ширина | 408 мм |
| Глибина | 377 мм |
| Вага | 8.22 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термостат, °З | 250 |
| Автовідключення | Да |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Напруга | 220 |
| Сфера використання | Для дому |
| Габарити (ВхШхГ) | 54,9×40,8×37,7 см |
| Комплектація | Електрична піч Ручка для деко Решітка для гриля і деко (40 х 31) |
| Особливості | З функцією гриля |
| Матеріал корпусу | Емальований метал |
| Діапазон потужності, кВт | Більш 2.0 |
| Додаткові характеристики | Порошкове фарбування корпусу Максимальна висота посуду: 22 см Таймер: 60 хв зі звуковим сигналом Кількість стекол дверей: 1 Внутрішня підсвітка |
| Програми | Верхній нагрів Конвекція Нижній нагрів Верхній+Нижній нагрів |
| Потужність | 2000 |
| EAN | 6907843196966 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Функції приготування | Випічка Гриль Запікання Розморожування |
| Об'єм, л | 40-49 |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Об'єм камери, л | 48 |
| Внутрішня підсвітка | Да |
| Термоізоляція | Немає |
| Кількість рівнів | 3 |
| Функція автовимкнення | Так |
- Ціна: 3 853,81 ₴




