-5%


Ваги торговельні електронні Vilgrand VES-6V-40 40 кг акумуляторні мережа 7 комірок пам'яті ціни функція тара 100
1 661 ₴
1 577,95 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги електронні торговельні Vilgrand VES -6V-40 призначені для зважування товару в магазинах, на ринках і різних торгових точках. Корпус ваг виготовлений із пластику, платформа виготовлена з неіржавкої сталі. Пристрій має по 3 дисплеї з кожного боку для зображення повної інформації щодо товару, для продавця і для покупця. Живлення ваг здійснюється від мережі змінного струму 220 В або вбудованого акумулятора напругою 6 В. Заряджання акумуляторної батареї може відбуватися одночасно з роботою ваг. З основних переваг можна зазначити невеликі габарити пристрою, чудовий зовнішній вигляд, простоту та зручність використання. За потреби — легке та швидке транспортування пристрою. · максимальна вага зважування: 40 кг· шкала поділки: 5 г · живлення: від мережі 220 V і вбудований 6V акумулятор (без електрики можуть працювати приблизно 28-36 годин безперервної роботи; до 100 годин із перервами) · режим "Тара" · функція зважування товарів і визначення вартості зваженого предмета· функція "Пам'ять ціни" · дисплей із підсвіткою · розмір платформи: 23 см Х 34 см · матеріал платформи: неіржавка сталь · 7 комірок пам'яті цін · двостороннє табло · корпус пластиковий, платформа та панель кнопок — неіржавка сталь · робоча температура: від -1С до +40 °C · напруга живлення від мережі: - 220V+10%, -15%, 50 гц. · джерело постійного струму: акумулятор 6V/6 а/н · вологість: від 10% до 80%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дискретність | 5 г |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 340 мм |
| Матеріал платформи ваг | Сталь |
| Ширина платформи | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8595150194157 |
| Вага | 3 кг г |
| Вид | Ваги торгові |
| Час автономної роботи | до 100 годин |
| Вибірка маси тари | Да |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дискретність відліку | 5 г |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Найбільша межа зважування | 40 кг |
| Харчування | Мережа/акумулятор |
| Підсвічування | Да |
| Розмір платформи | 340 x 230 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип дисплея | Рідкокристалічний |
| Точність вимірювання | 5 гр |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 1 577,95 ₴




