
Кавомолка мультимолка з чопером електрична First FA 5486 200 Вт 2 чаші на 70 гр імпульсне автоблокування метал
2 158 ₴
- Немає в наявності
- Код: FA 5486
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Кавомолка First FA 5486 належить до ножового типу кавомолок-подрібнювачів.
Електромотор приводить у дію ротаційні ножі, які вибілюють зерна кави, горіхи, спеції, овочі тощо.
Кавомолка First FA 5486 складається з корпусу з електромотором і двох невеликих чаш. Одна з них призначена для помелу кави, інша — для подрібнення продуктів. Молоть трави та спеції в чаші для помелу кави вкрай не бажано, позаяк їх стійкий присмак буде підмішуватися до аромату кави та зіпсує її.
Для безпеки кавомолка працює тільки за закритої кришки. Кришка виготовлена з прозорого пластику, що дає змогу контролювати процес помелу (подрібнення).
Чаша для помелу кави обладнана дволопатевим ножем, а чаша чопера — чотирилопатевим. Ножі виготовлені з високоміцної неіржавкої сталі. Максимальний об'єм помелу — 70 г. цієї кількості досить, щоб приготувати 7-10 порцій еспресо.
На нижній частині кавомолки розміщені прогумовані ніжки та відсік для намотування мережевого шнура. Ніжки забезпечують стійке положення приладу на гладкій поверхні столу або стільниці. Корпус кавомолки First FA 5486 виготовлений із високоміцної, неіржавкої сталі та пластикових елементів чорного кольору. \
Компакність моделі, а також сучасний, технологічний дизайн, дадуть їй змогу не тільки добре вписатися в інтер'єр кухні, але й стати важливою частиною декору.
Робота кавомолки First FA 5486 проходить в імпульсному режимі — натискаючи на її кришку, Ви вмикаєте кавомолку, відпустивши — вимикаєте. Отже, Ви самі регулюєте ступінь помелу зерен. У процесі помелу частинки зерен ударяються об ніж, що швидко обертається, а також один об одного, що призводить до їх тертя й зайвого нагрівання. Тому, не перетримуйте час помелу, так Ви ризикуєте «перепалити» каву, і як результат, отримати гіркий смак і пропалений аромат. Оптимальним рішенням є переривчастий помел зерен, з короткими паузами. У разі правильного використання, Ви можете отримати однорідний помел, для різних типів заварювання кави. Для підвищення терміну експлуатації приладу передбачена функція захисту від перегрівання (аварійного вимкнення).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Об'єм контейнера для зерен | 70 г |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Захист від перевантажень | Так |
| Матеріал жорнів | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FA 5486 |
| Габарити (ВхШхГ) | 20 x 12 x 12 см |
| Особливості | Наявність 2-ух чаш Чаша для помелу кави оснащена дволопатевою ножем, а чаша чоппера – чотирилопатевий Імпульсний режим роботи Кришка з системою безпечного закривання Прозора кришка Відсік для розміщення шнура живлення Нековзні ніжки |
| Додаткові функції | Чоппер Подрібнення зернових Подрібнення горіхів Подрібнення спецій |
| Тип управління | Електричний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип (1) | Роторна |
| Потужність | 200 Вт |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вага (1) | 1,2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Функції | Імпульсний режим Автоблокування Захист від перегріву |
| Діапазон місткості | 70-100 г |
- Ціна: 2 158 ₴











