
Ваги торговельні електронні Vilgrand VES-4V-40 40 кг акумуляторні/ мережа 7 комірок пам'ять ціни тара 100 годин
1 679 ₴
1 578,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: VES -4V-40
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Ваги електронні торговельні Vilgrand VES -4V-40 призначені для зважування товару в магазинах, на ринках і різних торгових точках.
Корпус ваг виготовлений із пластику, платформа виготовлена з неіржавкої сталі.
Пристрій має по 3 дисплеї з кожного боку для відображення повної інформації щодо товару, для продавця та для покупця.
Живлення ваг здійснюється від мережі змінного струму 220 В або вбудованого акумулятора напругою 4 В. Заряджання акумуляторної батареї може відбуватися одночасно з роботою ваг.
З основних переваг можна зазначити невеликі габарити пристрою, чудовий зовнішній вигляд, простоту та зручність використання.
За потреби — легке та швидке транспортування пристрою.
· максимальна вага зважування: 40 кг
· шкала поділки: 5 г
· живлення: від мережі 220 V і вбудований 4V акумулятор (без електрики можуть працювати майже 28-36 годин безперервної роботи; до 100 годин із перервами)
· режим "Тара" — функція зважування товарів і визначення вартості зваженого предмета
· функція "Пам'ять ціни"
· дисплей із підсвіткою
· розмір платформи: 23см Х 34см
· матеріал платформи: неіржавка сталь
· 7 комірок пам'яті цін
· двостороннє табло
· корпус пластиковий, платформа та панель кнопок — неіржавка сталь
· робоча температура: від -1С до +40 °C
· напруга живлення від мережі: - 220V+10%, -15%, 50 гц.
· джерело постійного струму: акумулятор 4V/4 а/н
· вологість: від 10% до 80%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 340 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Ширина платформи | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ваги торгові |
| Час автономної роботи | до 100 годин |
| Вибірка маси тари | Да |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дискретність відліку | 5 г |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Найбільша межа зважування | 40 кг |
| Харчування | Мережа/акумулятор |
| Підсвічування | Да |
| Розмір платформи | 340 x 230 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип дисплея | Рідкокристалічний |
| Точність вимірювання | 5 гр |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 1 578,26 ₴




