
Ваги торговельні електронні Vilgrand VES-4034SH 40 кг акумуляторні мережа 100 годин автономної роботи висувні
1 624 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Торгові ваги акумуляторні мережі Vilgrand VES-4034SH, виготовлені в пластиковому корпусі та мають металеві кнопки.
Відмітною особливістю ваг є висувні ручки для перенесення, які розташовані з лівого та правого боку.
Платформа ваг з бортиками, фіксується спеціальними кріпленнями, тому під час нахилу під час транспортування вона не падає. Платформа ваг зроблена з неіржавкої сталі. Висота ніжок регулюється.
Ваги можуть працювати від мережі 220 В або від вбудованого акумулятора 4 В, без електрики можуть працювати приблизно 2 тижні.
Неіржавка панель кнопок.
Рідкокристалічний дисплей із підсвіткою, підсвічування регулюється. На дисплеї зображається рівень заряду батареї. Коли ваги є в режимі бездіяльності, то вони автоматично входять до режиму низького споживання енергії.
Є функція підсумовування ваги та загальної ціни.
Живлення від мережі 220 В і вбудований 4 В акумулятор Мінімальна вага 200 г
3 відділення пам'яті для ціни
Робоча температура від -10 °C до +40 °C
НОМІНАЛЬНЕ НАПРЯЖЕННЯ 220-240 В
НОМІНАЛЬНА ЧАСТОТА 50 Гц
ЦЕНА ДЕЛЕННЯ 5 г
МАКСИМАЛЬНИЙ ВІС ВЗВІШЕННЯ 40 кг
ДИСПЛЕЙ ДЛЯ ОТРОЖЕННЯ ЦЕНИ ТОВАРУ 5 символів
ДИСПЛЕЙ ДЛЯ ОТРОЖЕННЯ МІСТКА ЦІНЬ 6 символів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип живлення | Батареї, Акумулятор, Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8595750196254 |
| Вага | 2,95 кг г |
| Вид | Ваги торгові |
| Час автономної роботи | до 100 годин |
| Вибірка маси тари | Да |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дискретність відліку | 5 г |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Найбільша межа зважування | 40 кг |
| Харчування | Мережа/акумулятор |
| Підсвічування | Да |
| Розмір платформи | 330 x 240 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип дисплея | Рідкокристалічний |
| Точність вимірювання | 5 гр |
| Колір корпусу | Білий/Помаранчевий |
- Ціна: 1 624 ₴









