
Фен для волосся з турмаліновою іонізацією дифузором Vilgrand VHD-2424TI 2400 Вт З режиму професійний
1 339 ₴
- Готово до відправки
- Код: VHD-2424ТI g
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен ViLgrand VHD-2424TI дає змогу максимально швидко висушити волосся й зробити ефектну укладку. Негативні іони, багаторазово посилені турмаліном, нейтралізують електростатичне напруження на волоссі, зберігаючи його внутрішню вологу. У такий спосіб волосся стає слухнянішим і блискучішим. Потужність фена ViLgrand VHD-2424TI — 2400 Вт, який створює потоки теплого повітря у двох швидкісних і трьох температурних режимах. Функціональність виробу також підвищується комплектною насадкою-концентратором і дифузором. На корпусі розміщена спеціальна петелька для чіпляння. Ця модель має функцію подавання холодного повітря, що є чудовою альтернативою гарячим потокам. Його стильний дизайн і функціональність не залишить байдужими навіть найвимогливіших користувачів. Характеристики: Подавання холодного повітря Споживана потужність: 2400 Вт Кількість швидкостей: 2 Кількість температурних режимів: 3 Захист від перегрівання Габарити приладу: 28.6 х 27.5 х 9.1 см Колір: Золотий Насадки: концентратор, дифузор Комплектація: Фен Концентратор Дифузор Інструкція Гарантія: 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Турмалінове покриття | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Керамічне покриття | Ні |
| Концентратор | Так |
| Насадка для випрямляння волосся | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Складна ручка | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8595750196513 |
| Артикул | VHD-2424TI |
| Вага | 0,54 кг г |
| Вид насадки | Дифузор Концентратор стандартний |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Турмалінове покриття |
| Комплектація | Фен Насадка концентратор Насадка дифузор Інструкція |
| Особливості | Петелька для підвішування Знімна решітка |
| Споживана потужність | 2100 Вт і більше |
| Продуктивність | 2400 Вт |
| Розміри | 28.6 х 27.5 х 9.1 см |
| Режим | Захист від перегріву Подача холодного повітря З іонізацією |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Професійний |
| Тип іонізації | з турмалиновой іонізацією |
- Ціна: 1 339 ₴










