
Електрична піч 65 л з підсвіткою з конвекцією гриль-вертел хлібопічка піца Liberton LEO-651 випічка 2200 W
5 015 ₴
- Готово до відправки
- Код: LEO-651 G
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електродуховка Liberton LEO-651 має 3 режимів нагрівання: верхній, нижній, комбінований.
Прилад має зручну ергономічну ручку, яка полегшить процес експлуатації. Відчинення дверцят: зверху вниз. Кількість скел у дверцятах: 1.
Щойно їжа всередині буде готова, піч сповістить вам про цей сигнал. У електричній печі є: таймер на 60 хв зі звуковим сигналом, внутрішня підсвітка, індикатор живлення, регулювання висоти дека, що робить її зручною.
Функції: випічка, гриль, запікання, розморожування, рожна, хлібопічка.
- Верхній нагрів
Верхній нагрів з конвекцією
Верхній нагрів + Рожен
Верхній нагрів + Рожен з конвекцією
Нижній нагрів
Нижній нагрів з конвекцією
Нижній нагрів + Рожен
Нижній нагрів + Рожен з конвекцією
Верхній + Нижній нагрів
Верхній + Нижній нагрів з конвекцією
Верхній + Нижній нагрів + Рожен
Верхній + Нижній нагрів + Рожен з конвекцією
Характеристики:
Об'єм: 65 л
Потужність: 2200 Вт
Тип керування: механічний
Термостат: 250 °С
Таймер: 60 хвилин зі звуковим сигналом
Кількість режимів приготування: 3
Сигнал про закінчення приготування
Нагрівальний елемент із неіржавкої сталі
Регулювання висоти дека
Максимальна висота посуду: 24 см
Дверцята з жароміцного скла
Індикатор живлення
Три режими нагрівання: верхній, нижній, комбінований
Колір: графітовий
Габарити (ВхШхГ): 51,35x49,2x39,3 см
Вага: 11,55 кг<br>
Комплектація: ручка для деко, решітка для гриля та деко (43,5х40 см), форма для піци 32 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 65 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 2200 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 12 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Функція підігріву | Ні |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Підтримання температури | Ні |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Подвійне скло дверцят | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Колір корпусу | Графітовий |
| Додаткова комплектація | Форма для піци, Вертел |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 583 мм |
| Ширина | 492 мм |
| Глибина | 393 мм |
| Вага | 11.55 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термостат, °З | 250 |
| Автовідключення | Да |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Напруга | 220 |
| Сфера використання | Для дому |
| Габарити (ВхШхГ) | 39.3 х 58.3 x 49.2 см |
| Комплектація | Ручка для деко Решітка для гриля і деко Форма для піцци 32см Вертел |
| Особливості | З функцією гриля |
| Матеріал корпусу | Емальований метал |
| Додаткові характеристики | Таймер: 60 хв зі звуковим сигналом Кількість стекол дверей: 1 Внутрішня підсвітка Мах висота посуду: 24 см Деко: 43,5х40 см |
| Програми | Верхній нагрів Конвекція Нижній нагрів Верхній+Нижній нагрів Верхній+Нижній нагрів+Конвектор |
| Потужність | 2200 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Функції приготування | Випічка Гриль Запікання Розморожування Вертел Хлібопічка |
| Об'єм, л | Більше 60 |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Об'єм камери, л | 65 |
| Внутрішня підсвітка | Да |
| Термоізоляція | Немає |
| Функція автовимкнення | Так |
| Підтримка температури | Ні |
- Ціна: 5 015 ₴




