
Електрична піч 65 л з підсвіткою конвекцією гриль рожен хлібопічка піца Liberton LEO-650 випічка 2200 Вт
5 997 ₴
5 817,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: LEO-650-r
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електродуховка Liberton LEO-650 має 3 режими нагрівання: верхній, нижній, комбінований. Прибор має зручну ергономічну ручку, яка полегшить процес експлуатації. Відчинення дверцят: зверху вниз. Кількість скел у дверцятах: 1. Щойно їжа всередині буде готова, піч сповістить вам про цей сигнал. У електричній печіСть: таймер на 60 хв зі звуковим сигналом, внутрішня підсвітка, індикатор живлення, регулювання висоти дека, що робить її зручною. Функції: випічка, гриль, запікання, розморожування, рожна, хлібопічка.
Характеристики:
Об'єм: 65 л.
Потужність: 2200 Вт.
Тип керування: механічний.
Термостат: 250 °С.
Таймер: 60 хвилин зі звуковим сигналом.
Кількість режимів приготування: 3.
Сигнал про закінчення приготування.
Нагрівальний елемент із неіржавкої сталі.
Регулювання висоти дека.
Дверцята з жароміцного скла.
Індикатор живлення.
Три режими нагрівання: верхній, нижній, комбінований.
Колір: червоний.
Габарити (ВхШхГ): 51,35x49,2x39,3 см.
Вага: 11,55 кг.
Комплектація: Ручка для деко Решітка для гриля та деко Форма для піци 32 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Максимальна потужність печі | 2200 Вт |
| Об`єм | 65 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Дисплей | Ні |
| Додаткова комплектація | Форма для піци, Вертел |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Подвійне скло дверцят | Ні |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.55 кг |
| Висота | 393 мм |
| Глибина | 492 мм |
| Ширина | 583 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6907843120619 |
| Автовідключення | Да |
| Артикул | 12061 |
| Внутрішня підсвітка | Да |
| Габарити (ВхШхГ) | 39.3 х 58.3 x 49.2 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Таймер: 60 хв зі звуковим сигналом Кількість стекол дверей: 1 Внутрішня підсвітка |
| Комплектація | Ручка для деко Решітка для гриля і деко Форма для піцци 32см Вертел |
| Матеріал корпусу | Емальований метал |
| Потужність | 2200 |
| Напруга | 220 |
| Об'єм, л | Більше 60 |
| Об'єм камери, л | 65 |
| Особливості | З функцією гриля |
| Програми | Верхній нагрів Конвекція Нижній нагрів Верхній+Нижній нагрів Верхній+Нижній нагрів+Конвектор |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Термоізоляція | Немає |
| Термостат, °З | 250 |
| Функції приготування | Випічка Гриль Запікання Розморожування Вертел Хлібопічка |
- Ціна: 5 817,09 ₴










