
Ваги кухонні електронні з чашею настільні ECG KV 1120 SM до 5 кг тензодатчик функція Тара
1 619 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія ECG (Чехія) розробила прекрасні ваги KV 1120 SM з високоточним датчиком тензометричного датчика, які здатні визначити точну вагу продукту аж до одного грама. Ваги здатні зважувати будь-які продукти або предмети до 5 кілограмів, водночас вони показують точну вагу в грамах, фунтах, унціях і кілограмах. Знімна чаша 1,2 л із градуюванням, градуювання 0-600 мл. Функція скидання ваги тари дає змогу зважувати продукти послідовно. Досить покласти продукт у чашу, скинути його вагу, а потім додати наступний інгредієнт. Показують об'єм води та молока. Корпус ваг і чаша виготовлені з міцного високоякісного пластику. Елегантний дизайн розроблений на найвищому рівні. Комфортні розміри не створять вам проблем у використанні, розміщенні або перенесенні ваг. Індикатор заряду батареї завжди триматиме Вас у курсі та попередить, коли її потрібно буде замінити. Завдяки функції скидання ваги тари, Ви можете зважити потрібний вам продукт, не виймаючи його з кошика або посудини. Індикатор перевантаження дасть Вам зрозуміти, коли продукт занадто важкий для визначення його ваги. Після того, як Ви перестаєте користуватися вагами, вони автоматично вимикаються, у такий спосіб заощаджуючи енергію. Максимальна вага: 5 кг Ціна поділки: 1 г Автоматичне вимкнення або ручне вимикання LCD-дисплей із сенсорним контролером Електронне керування Одиниці виміру: грами, мілілітри, унції, фунти Об'єм чаші: 1200 мл Нековзні килимки Матеріал платформи: пластик Індикатор заряду батарейки Індикатор перезавантаження Елемент живлення: дві батарейки типу AAA 1,5V (до комплекту не входять) Габарити: 8.9 х 25,4 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Знімна тара | Так |
| Конструкція тари | чаша |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Матеріал тари | пластик |
| Об'єм чаші | 1.2 л |
| Стан | Новий |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Вимірювання об'єму рідини | Так |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Одиниці виміру | Мілілітри, Фунти, Унції, Грам |
| Послідовне зважування | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KV 1120 SM |
| Вага | 0.383 кг г |
| Габарити (ВхШхГ) | 8,9 х20 х 25,4 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові функції | Автовідключення Вибір одиниць вимірювання Індикація перевантаження Індикатор слабкого заряду Обнуління тари Обнуління тари |
| Кількість батарейок | 2 |
| Комплектація | Ваги Чаша |
| Конструкція | З чашею |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Матеріал платформи | пластик |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Електронні |
| Точність вимірювання | 1.0 г |
| Колір виробу | Сірий |
- Ціна: 1 619 ₴






