
Кліматичний комплекс охолодження очищення зволоження 3 в 1 MPM MKL-02 кондиціонер 60 Вт 8 л з пультом переносної
2 815 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МРМ МКL-02 повітроохолоджувач 5L 3 в 1 Багатофункціональний високоефективний повітроохолоджувач. Його функції охолодження, очищення та зволоження повітря дають змогу простим способом знизити температуру повітря в приміщенні та роблять прилад чудовим для квартири, офісу або студії. Користувач може вибрати між 3 швидкостями вентиляції. Повітряохолоджувач обладнаний вбудованим резервуаром для води на 5 л, завдяки якому він може забезпечити зволоження повітря навіть упродовж 5 годин. Повітряоохолоджувач обладнаний зручною ручкою для перенесення пристрою, тримачем для шнура живлення, колесами, що полегшують переміщення різними поверхнями, і високоякісним фільтром. До комплекту входять також два охолоджувальні елементи, які вставляються в бак для води, дають змогу швидше охолоджувати повітря. Інтуїтивно зрозуміла панель керування дає змогу легко вибрати правильну програму. Просто натисніть кнопку ЗВОРОЖЕННЯ, щоб знизити температуру, запустивши водяний насос. Для охолодження використовуються холодогени, які є в комплекті до приладу. Знижує температуру повітря на 6-7 градусів від вихідної температури в приміщенні. Принцип роботи — охолодження. У комплекті є охолоджувальні вкладки Ice BOX, які попередньо охолоджуються/заморожуються в морозильній камері, після чого закладаються у відділення з водою кліматизатора МРМ МКl-02. Охолоджена вода циркулює системою фільтрів, через які йде забір теплого, сухого та пилового повітря, повітря далі проходячи через водяний фільтр охолоджуючись, очищаючись і зволожуючись надходить назад у приміщення. Пил і мікрочастинки залишаються на мокрому фільтрі та змиваються постійним потоком води. Охолодження відбувається завдяки тому, що холодогени охолоджують воду та потік повітря, що проходить через мокрий водяний фільтр. Зниження температури відбувається й без використання холодогенів.·
Функції: охолодження/очищення/зволоження·
3 режими вентилятора: нормальний, природний, нічний режим ·
Функція зволоження знижує температуру завдяки роботі водяного насоса·
Витрата повітря 3 м3/хв·
Особливості: тиха робота, ручка та колеса, що полегшують переміщення
Довжина мережевого кабелю:2,2 м·
2 контейнери для води ·
Кількість швидкостей: 3·
4 колеса ·
2 зручні ручки для перенесення ·
Бак для води зі зливним корком об'ємом 5 л ·
Вага: 6,6 кг ·
Потужність: 65 Вт ·
Напруга 220-240 В ~ 50 Гц ·
Рівень шуму: 60,68 дБ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MPM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MKL-02 |
| Вага | 6,6 кг г |
| Габарити (ВхШхГ) | 350*750*330 см |
| Гарантія | 12 місяців гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Ручка для перенесення пристрою Тримач для шнура живлення Колеса для переміщення пристрою |
| Метод зволоження | Випаровування |
| Потужність | 65 Вт |
| Об'єм резервуару для води, л | 5 л |
| Продуктивність очищення повітря, куб. м/ч | 3 куб. м /хв |
| Режими | 3 |
| Рекомендована площа приміщення, кв. м | 25-35 |
| Спосіб очищення | Мийка повітря Фільтраційний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Рівень шуму | 60,68 дБ |
| Функції | Охолодження Очищення Зволоження Вентиляція |
- Ціна: 2 815 ₴









