
Електрична піч 48 л з підсвіткою конвекцією гриль Liberton LEO-480 MIRROR випікання 2000 W 5 режимів
4 029 ₴
3 706,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: LEO-480 Black Mirror
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електродуховка Liberton LEO-480 MIRROR з дзеркальним склом дверей
Новинка має 5 режиму нагрівання: верхній, нижній, комбінований, конвекція.
Прилад має зручну ергономічну ручку, яка полегшить процес експлуатації. Щойно їжа всередині буде готова, піч сповістить вам про цей сигнал.
У електричній печі є: таймер на 60 хв зі звуковим сигналом, внутрішнє підсвічування, індикатор живлення, регулювання висоти дека, що робить її зручною.
Характеристики:
Об'єм: 48 л
Потужність: 2000 Вт
Тип керування: механічний
Термостат: 250 °С
Таймер: 60 хвилин
Кількість режимів приготування: 5
Сигнал про закінчення приготування
Нагрівальний елемент із неіржавкої сталі
Регулювання висоти дека
Дверцята з жароміцного скла
Індикатор живлення.
Три режими нагрівання: верхній, нижній, комбінований, конвекція.
Колір: чорний
Габарити (ВхШхГ): 40,8x54,9x37,7 см
Вага: 8,16 кг
Комплектація: решітка, деко
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Максимальна потужність печі | 2000 Вт |
| Об`єм | 48 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Дисплей | Ні |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Підтримання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.22 кг |
| Висота | 408 мм |
| Глибина | 377 мм |
| Ширина | 549 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6907843137549 |
| Автовідключення | Да |
| Артикул | 13754 |
| Внутрішня підсвітка | Немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 40.8 x 54.9 x 37.7 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Таймер: 60 хв зі звуковим сигналом Дзеркальне скло двері Кількість стекол дверей: 1 Внутрішня підсвітка Новинка |
| Комплектація | Ручка для деко Решітка для гриля і деко |
| Матеріал корпусу | Емальований метал |
| Потужність | 2000 |
| Напруга | 220 |
| Об'єм, л | 40-49 |
| Об'єм камери, л | 48 |
| Особливості | З функцією гриля |
| Програми | Верхній нагрів Конвекція Нижній нагрів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Термоізоляція | Немає |
| Термостат, °З | 250 |
| Функції приготування | Випічка Гриль Запікання Розморожування |
- Ціна: 3 706,68 ₴






