
Вентилятор підлоговий із пультом таймером Rotex RAF66-E 40 Вт автоповорот кут нахилу регулювання висоти 1,3 м кр
1 843 ₴
- Немає в наявності
- Код: RAF66-E
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Вентилятор підлоговий Rotex RAF66-E являє собою якісну та практичну модель із чудовою функціональністю.
Стійка конструкція, наявність інтуїтивно зрозумілої вбудованої панелі керування й пульта дистанційного керування й таймера на 60 хвилин дадуть змогу використовувати весь потенціал вентилятора з максимальним комфортом для споживача.
Потужності 40 Вт досить для того, щоб створити досить потужний потік повітря, швидкість якого можна регулювати за допомогою 3 режимів роботи.
Ви можете легко регулювати висоту вентилятора, максимум якої становить 130 см.
Варто зазначити й стандартний діаметр лопатей у 40 см, і наявність такої популярної функції, як обертання.
Додаткову стійкість моделі дає кругла основа діаметром 390 см.
Захист від перегрівання.
Автовимкнення.
Вентилятор має захисну решітку, яка унеможливлює потрапляння в лопаті, що працюють, або якогось іншого предмета. Колір: білий із чорним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лопатей | 40 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кут повороту | 90 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Регулювання висоти | Так |
| Таймер | Так |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RAА66-E |
| Вага | 4 г |
| Вид | Лопатевої |
| Можливість регулювання | Автоповорот По висоті Кут нахилу |
| Габарити (ВхШхГ) | 130 x 43 x 13 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр (1) | 40 см |
| Додаткові характеристики | Світловий індикатор Кругле підставу: 390 мм Лопаті з пластику Захисна решітка Регулювання висоти до 1,3 см |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Реком. площа обслуговування, кв. м | 16,5 кв. м |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Підлоговий |
| Типи режимів | Сон/ритм/постійний |
| Управління | Електронне |
| Функції | Автовідключення Захист від перегріву Пульт Таймер |
| Колір виробу | Білий/чорний |
- Ціна: 1 843 ₴








