
Надувний одномісний матрац ліжко з вбудованим насосом і підголівником Intex Twin Pillow Rest Classic Bed
1 390 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Intex 64146 серії Pillow Rest Classic Bed — незамінна річ для відпочинку вдома або на природі. Ідеально застосовувати для облаштування додаткового ліжка з нагоди прибуття гостей.
Накачування матраца повітрям дає можливість індивідуально відрегулювати м'якість.
Покриття поверхні красивим, приємним під час торкання велюровим матеріалом перешкоджає ковзанню простирадл. Виготовлений у спокійному темно-сірому кольорі виріб естетично впишеться в інтер'єр кімнати.
Особливість цієї серії матраців: за за загальної висоти матраца — є підголівник заввишки 30 см. Водонепроникна тканинна поверхня полегшує чищення надувного ліжка. Невеликі розміри сприяють зручності під час транспортування та зберігання. Внутрішня система — спеціальні поперечні перегородки, розташовані всередині каркаса, які виготовлені за інноваційною технологією Dura Beam. Ця технологія, на відміну від технології Wave Beam з перегородками з ПВХ, передбачає використання великої кількості високоміцних волокон, для виготовлення перегородок, які не витягуються й не деформуються в процесі експлуатації надувного матраца або ліжка. У такий спосіб забезпечується жорсткість і стабільність усього каркаса. Тому матрац не проминається й не продається впродовж усього терміну експлуатації. Це забезпечує сприятливий здоровий сон і відпочинок. Легке чищення, безперервне транспортування, швидка організація комфортного місця для сну — ідеальні характеристики для використання матраца в період відпочинку на пікніку.
Наявність універсального клапана допускає надування насосом Intex будь-якої моделі (купується окремо).
Матрац Intex 64146 обладнаний вбудованим електричним насосом. До комплекту цього матраца входять: вбудований електричний насос 220 В; друкована інструкція з обслуговування; латочка для ремонту проколів; сумка для перенесення та зберігання. Параметри: ширина виробу: 99 см, довжина виробу: 191 см, висота виробу: 25 см. Кількість спальних місць: 1. Максимальне навантаження: 136 кг. Вага: 3,91 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Темно-сірий |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 64146 |
| Вага | 3,91 г |
| Вид | Матраци |
| Вікова група | Дорослі |
| Висота | 25 см |
| Габарити | 99х191х25 |
| Габарити упаковки | 15.2 х 36 х 30.5 |
| Додаткові характеристики | Наявність підголівника висотою 30 см Вбудований електричний насос |
| Доставка/Оплата | Відправка Новою поштою з післяплатою по всій Україні. Передоплата 20% від вартості товару (або вартість доставки у дві сторони). Відправка Укрпоштою та Justin. Передоплата 100% від вартості товару. |
| Клапан | Вбудований насос |
| Кількість місць | Одномісні |
| Комплект постачання | Вбудований електричний насос 220В Друкована інструкція з обслуговування Латка для ремонту проколів Сумка для перенесення та зберігання |
| Конструкція | Надувний |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 390 ₴







