
Дитячий ігровий водний надувний басейн зі знімним навісом квадратний Intex Акваріум 57470 (157*157*122 см) від
1 690 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Детский надувной бассейн 57470 «Аквариум» со съемным навесом (157*157*122 см). Детский надувной бассейн Intex 57470 с надувной съемной крышей станет незаменимым в летнюю жару. Этот бассейн очень удобен за счет того, что имеет мобильную крышу, если в летний жаркий день невыносимо печет солнце, то крыша будет необходимостью, во избежание перегрева детей, а если день теплый, но солнышко прячется за облаками, тогда крышу можно снять.
Бассейн имеет мягкие борта и приятную морскую расцветку в виде разнообразных рыб, осьминожек и морских растений.
Характеристика: Форма басейну: квадратний.
Тип: дитячий надувний басейн.
Вік дитини: від 2-х років.
Серія: Swim Centers.
Матеріал: високоякісний вініл.
Товщина стінки: 0.25 мм
Дно: не надувне.
Довжина - 157 см, ширина - 157 см, висота - 122 див.
Обсяг басейну при заповненні 80%: 280 к.
Клапан для зливу води: є.
Упаковка: картонна коробка.
Розмір упаковки: 36*10*30 див.
Вага: 3.79 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Матеріал | Вініл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 57470 |
| Вага | 3,79 кг г |
| Вік | 6 років |
| Вікова група | Діти |
| Висота | 122 см |
| Габарити | 157 х 157 х 122 см |
| Додаткові характеристики | Знімний навіс Висота з дахом 122 см |
| Клапан | Да |
| Конструкція | Надувні |
| Обсяг | 295 л |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Ігрові басейни |
| Форма | Квадратний |
| Колір корпусу | Синій/Кольоровий |
| Ширина (1) | 157 см |
- Ціна: 1 690 ₴




