
Дитячий ігровий водний надувний центр басейн з гіркою і фонтаном Intex Солодощі 57149 (295*191*130 см) від 3
3 537 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Тип: ігрові центри, з гіркою, з кульками. Вік дитини: від 3 років. Колір: блакитний. Серія: Play Center. Матеріал: високоякісний вініл. Товщина матеріалу: 0.30 мм Дно: не надувне. Ширина - 191 см, висота - 130 см, висота бортів - 14 см, довжина - 295 див. Об'єм води: 206 к. Комплектація: надувні іграшки - цукерки, гірка, фонтан, кульки 6 шт. Працює від садового шланга. Зливний клапан: є. Упаковка: картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Вініл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 57149 |
| Вага | 7,1 кг г |
| Вік | 3 роки |
| Вікова група | Діти |
| Висота | 130 см |
| Габарити | 259*191*130 см |
| Габарити упаковки | 15.3 х 47.7 х 40.7 см |
| Глибина | 13 см |
| Довжина | 259 см |
| Додаткові характеристики | Водна гірка Фонтанчик 2 надувних цукерки Кульки: 6шт |
| Клапан | Да |
| Конструкція | Надувні |
| Обсяг | 206 л |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Ігрові басейни |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Ширина | 191 см |
- Ціна: 3 537 ₴








