
Дитячий ігровий водний надувний басейн гірка Intex Весела рибалка 57162 (218*188*99 см) від 3 років 182 л
2 888 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Надувной игровой центр «Веселая рыбалка» подарит массу положительных впечатлений и эмоций вашим детям!
Отдых станет для каждого незабываемым приключениям.
Купание в бассейне предусмотрено для детей от трех лет.
Детский надувной игровой центр открытого типа, выполнен в форме треугольника, в нем имеется надувная горка, шарики, удочка и две надувные рыбки.
Также предусмотрен пальмовый распылитель, который крепится к садовому шлангу. Игровой центр выполнен в ярких тонах, передающих морскую тематику.
Максимальная нагрузка, предусмотренная для этой модели, 81 кг.
Басейн виконаний з міцного вінілу, товщина матеріалу становить 0,28 мм, дно не надувне. Ігровий центр володіє наступними параметрами: довжина – 218 см, ширина - 188 см, висота - 99 см, висота бортика – 13 див. Місткість води – 182 к. Модель передбачає наявність клапана для зливу води, що дозволить без праці наповнити басейн, достатньо лише підключити садовий шланг. Злив води здійснюється таким же чином.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Персонажі | В пошуках Немо |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 57162 |
| Вага | 4,23 КГ г |
| Вік | 3 роки |
| Висота (1) | 99 см |
| Габарити | 218 х 188 х 99 см |
| Довжина | 218 см |
| Додаткові характеристики | Фонтан 2 надувних риби Надувна вудка З гіркою 6 надувних кульок |
| Клапан | Да |
| Конструкція | Надувні |
| Максимальне навантаження | 81 кг |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Обсяг (1) | 182 л |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Ігрові басейни |
| Колір корпусу | Кольоровий |
| Ширина | 188 см |
- Ціна: 2 888 ₴







