
Тримісний намет (210х210х130) Pavillo Bestway 68085 універсальний туристичний блакитний
2 011 ₴
- Немає в наявності
- Код: 68085
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одношаровий тримісний намет Bestway Pavillo 68085 виготовлений із довговічного та надійного матеріалу ПВХ. Обладнана внутрішньою кишенею для зберігання особистих речей. Для встановлення необхідно мінімум місця. Характеристики: Внутрішня кишеня для зберігання особистих речей Тип: одношаровий намет (не має тенту, зовнішнього шару) Мала вага Малий об'єм Простота конструкції та установки Необхідно мінімум місця для встановлення Матеріал: тканина: поліестер із покриттям PU300mm Тип складання: механічна (установка шатра, тенту, дуг і кілочків) Кількість місць: 3-місна Розміри: 210 х 210 х 130 см Розмір спального місця: 210 х 210 см Розмір (в сумці для зберігання): 56,5 х 45 х 28 см Вага: 2.2 кг ** Характеристики та комплектація товару можуть незначно змінюватись виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Колір | Блакитний |
| Форма | Півсфера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 68085 |
| Вага | 2,2 кг г |
| Місткість | Тримісні |
| Габарити (ВхШхГ) | 210 х 210 х 130 см |
| Доставка/Оплата | Відправка Новою поштою з післяплатою по всій Україні. Передоплата 20% від вартості товару (або вартість доставки у дві сторони). Відправка Укрпоштою та Justin. Передоплата 100% від вартості товару. |
| Конструкція | Одношарові |
| Призначення | Універсальні |
| Зовнішній тент | Поліестер з покриттям PU300mm |
| Особливості | Внутрішня кишеня Розмір спального місця: 210 х 210 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Намети |
| Упаковка | 56,5 х 45 х 28 см |
- Ціна: 2 011 ₴






