
М'ясорубка електрична ROTEX RMG180-В MultiFun 1800 Вт реверс шинкування деруни Чорна
2 881 ₴
- Готово до відправки
- Код: RMG180-В
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
М'ясорубка електрична ROTEX RMG 180-В MultiFun, потужність 1800 Вт, продуктивність, Хрещатий ніж із неіржавкої сталі, лоток з алюмінію, металевий шнек і головка корпусу, низький рівень шуму.
У комплекті:
-
2 перфорованих диски для фаршу 5/7 мм.
-
Низький рівень шуму.
-
Хрестоподібний ніж виготовлений із неіржавкої сталі.
-
Додаткові аксесуари представлені як насадок: · Кебе · Для ковбас · Овочерізка з 3 барабанами (терка, шатківка, для дерунів)
Rotex — український бренд, який понад 10 років на ринку України, з міжнародними стандартами якості, місія якого: зробити доступною сучасну, надійну та функціональну побутову техніку.
Продукція Rotex випускається провідними азійськими фабриками, які виробляють продукцію і для всесвітньо відомих брендів.
Гарантія якості та надійності, сервісне обслуговування європейського рівня — важливі складники роботи компанії.
Rotex завжди на боці українського споживача. Тому фабрики, з якими працює Rotex, проходять міжнародну сертифікацію, а кожна нова партія продукції піддається ретельному контролю інспекцією якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1800 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.1 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 128 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Кількість насадок для терки | 3 |
| Кількість насадок для шинкування | 1 |
| Матеріал лотка | метал |
| Матеріал робочої камери | метал |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка-соковижималка для ягід | Так |
| Насадка-терка | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4823099202539 |
| Артикул | RMG180-B MultiFun |
| Вага (кг) | 2,6 |
| Габарити (ВхШхГ) | 30 x 23.8 x 12.8 |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон макс. потужності, Вт | 1800 |
| Діапазон продуктивності, кг/хв | 1.1 |
| Додаткові можливості | Металевий лоток Реверс (зворотний хід) |
| Додаткові характеристики | Головка корпусу і шнек з алюмінію Решітки Прогумовані ніжки Хрестоподібний ніж з нержавіючої сталі Низький рівень шуму |
| Кількість насадок | 3 |
| Комплектація | М'ясорубка Насадка для ковбасних виробів Насадка Кебе Решітка середнього нарізування Решітка крупного нарізання Овочерізка з 3-ма барабанами (терка, шинкування, терка для дерунів) Штовхач Інструкція |
| Макс. потужність при блокуванні двигуна, Вт | 1800 |
| Насадки | Для ковбасних виробів Кебе Для терки/шинкування |
| Номінальна потужність | 750 |
| Решітки | 2 (5, 7 мм) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
- Ціна: 2 881 ₴










