
Вентилятор підлоговий з таймером двома пропелерами Rotex RAF70-B Double Blade 45 Вт автоповорот кут нахилу
1 834 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор ROTEX RAF70-B Double Blade Живлення — 220-240 В, 50 Гц. Потужність 45 Вт. Вентилятор підлоговий із двома пропелером. 3 швидкості обертання. Безшумна робота. Функція автоповороту. Регульована висота (макс. 1,65 м). Передбачений таймер до 60 хвилин. Вентилятор має захисну решітку, яка унеможливлює потрапляння в лопаті, що працюють, або якогось іншого предмета. Колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лопатей | 400 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Таймер | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RAF70-B Double Blade |
| Вид | Лопатевої |
| Можливість регулювання | Автоповорот По висоті Кут нахилу |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр (1) | 40 см |
| Додаткові характеристики | Регульована висота до 1,65 м Крестоподобная підставка Кут повороту 90 градусів Два пропелера (великий і маленький) |
| Кількість лопатей | 3+3 |
| Максимальна потужність | 45 Вт |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Підлоговий |
| Управління | Механічне |
| Функції | Автоповорот Таймер |
| Колір виробу | Чорний |
- Ціна: 1 834 ₴








