
Вентилятор настільний Rotex RAT-01E 20Вт автоповорот кут нахилу компактний портативний білий
1 175 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор Rotex RAT-01E настільний невеликих розмірів. Він виконаний з пластика у класичній білій гамі. Пристрій працює з потужністю 20 Вт і має дві швидкості роботи. Харчування - 220-240В, 50Гц. Потужність 20 Вт, вентилятор настільний, діаметр 23 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лопатей | 23 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Датчик присутності | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Таймер | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RAT01-E |
| Вага | 1,5=93 г |
| Вид | Лопатевої |
| Можливість регулювання | Автоповорот Кут нахилу |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.5х15.5х28.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр (1) | 23 |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 20 Вт |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Реком. площа обслуговування, кв. м | 3.5 кв. м |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Настільний |
| Типи режимів | Низька швидкість обдування Висока швидкість обдування |
| Управління | Механічне |
| Функції | Автоповорот |
| Колір виробу | Білий |
- Ціна: 1 175 ₴


