
Вентилятор підлоговий з таймером Rotex RAF49-E 35 Вт автоповорот кут нахилу регулювання висоти 1,3 м білий
1 174 ₴
- Немає в наявності
- Код: RAF49-E
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор Rotex RAF49-E вирізняється мобільністю, ергономічним дизайном і потужністю 40 Вт, що гарантує потужний потік повітря.
Для створення необхідного мікроклімату в приміщенні можна регулювати швидкість обертання (3 швидкості) лопатей вентилятора. Функція обертання. Хрестоподібна основа. Автоповорот.
Модель має невелику вагу, тому її легко переносити з місця на місце. Особливістю цього вентилятора вважається можливість регулювання кута нахилу.
Передбачений таймер до 60 хвилин.
Вентилятор має захисну решітку, яка унеможливлює потрапляння в лопаті, що працюють, або якогось іншого предмета.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лопатей | 40 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Регулювання висоти | Так |
| Таймер | Так |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RAF49-E |
| Вид | Лопатевої |
| Можливість регулювання | Автоповорот По висоті Кут нахилу |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр (1) | 40 см |
| Додаткові характеристики | Регульована висота до 1,30 м Крестоподобная підставка Кут повороту 90 градусів |
| Кількість лопатей | 4 |
| Максимальна потужність | 35 Вт |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Підлоговий |
| Управління | Механічне |
| Функції | Автоповорот Таймер |
| Колір виробу | Білий/Синій |
- Ціна: 1 174 ₴







