
Мікрохвильова піч із годинником таймером 20 л Соло LIBERTON LMW-2084Е НВЧ 700 Вт 5 рівнів потужностей електронне
4 287 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики: · колір: дзеркало, чорний, сірий ·
тип: звичайна (соло)
· тип керування: електронне з поворотним перемикачем
· тип відчинення дверцят: ручкою
· об'єм 20 л
· потужність НВЧ 700 Вт
· діаметр поворотного стола 25.5 см
· внутрішнє покриття камери: емаль
· кількість рівнів потужності: 5
· функції та спеціальні програми: автоматичне приготування, захист від дітей (блокування приладу), швидкий старт, відтермінування старту (таймер 95 хв), встановлення часу (годинник), розморожування за часом, розморожування за вагою, швидке розігрівання
· дзеркальне скло дверей
· скляний поворотний столик
· габарити (ВхШхГ): 26 х 44 х 35 см · вага 10.5 кг
· гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Елементи управління | Поворотні, Кнопкові |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.3 кг |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дверца | Навісна |
| Замок від дітей | Так |
| Режим розморожування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LMW-2084E |
| Внутрішнє покриття камери | Емаль |
| Габарити (ВхШхГ) | 26 х 44 х 35 |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр поворотного столу, см | 25.5 |
| Діапазон обсягу | Менше 21 |
| Додаткові характеристики | Таймер: 95 хв |
| Комплектація | Мікрохвильова піч Скляний обертовий столик Інструкція |
| Потужність МІКРОХВИЛЬ, Вт | 700 |
| Обсяг | 20 |
| Особливості | Дзеркальне скло двері Можливість програмування |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Звичайна (соло) |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Функції і спеціальні програми | Автоматичне приготування Швидкий розігрів Швидкий старт Захист від дітей (блокування приладу) Відстрочка старту (таймер) Розморожування за вагою Розморожування за часом Установка часу (годинник) |
- Ціна: 4 287 ₴




