
Мікрохвильова піч 20 л соло LIBERTON LMW-2079M НВЧ 700 Вт 6 рівнів емаль чорна
4 364 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Характеристики: тип: звичайна (соло) спосіб встановлення: окремішня
тип керування: механічне
тип відчинення дверцят: ручкою
об'єм: 20 л
потужність НВЧ 700 Вт
таймер: 30 хв
діаметр поворотного столу: 24.5 см
внутрішнє покриття камери: емаль
кількість рівнів потужності: 6
Функції та спеціальні програми: швидкий старт, відтермінування старту (таймер зі звуковим сигналом), розморожування за часом, розморожування за вагою, швидке розігрівання, дзеркальне скло дверей
Комплектація: мікрохвильова піч, інструкція, скляний поворотний столик
габарити (ВхШхГ): 26х45х35 см
габарити паковання (ВхШхГ): 29х50х38 см
вага: 10.5 кг вага в упаковці: 11.3 кг
країна-виробник товару: Китай
країна реєстрації бренда: Німеччина колір: неіржавка сталь/чорний
гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Гриль | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Елементи управління | Поворотні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Конвекція | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.5 кг |
| Висота | 29 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Дверца | Навісна |
| Звуковий сигнал | Так |
| Режим розморожування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LMW-2079M |
| Габарити (ВхШхГ) | 26 х 45 х 35 |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр поворотного столу, см | 24.5 |
| Діапазон обсягу | Менше 21 |
| Додаткові характеристики | Таймер: 30 хв |
| Комплектація | Мікрохвильовка Інструкція Поворотний столик скляний |
| Потужність МІКРОХВИЛЬ, Вт | 700 |
| Обсяг | 20 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Звичайна (соло) |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Функції і спеціальні програми | Швидкий розігрів Швидкий старт Відстрочка старту (таймер) Розморожування за вагою Розморожування за часом |
- Ціна: 4 364 ₴




