
Хлібопічка з антипригарним покриттям VILGRAND VBM85152 15 програм приготування 1500 г 2 лопаті
4 323 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Хлібопіч потужністю 850 Вт, вихід готового продукту — 1 кг, 1,25 кг і 1,5 кг (можна вибрати). 15 програм приготування, зокрема прискорене випікання. Залежно від рецепта автоматично вмикається фаза витримки для підіймання тіста. Алюмінієва ємність із двома тестомісами, для запікання у формі бухла, має антипригарне покриття. Є режим " Власні параметри", у якому можна самостійно встановлювати параметри випікання. Відчуйте себе Майстер-шефом у пекарній справі! У такій печі зручно варити варення, причому помішувати не доведеться. У разі вимкнення електрики на короткий час (не більш ніж 15-20 хв), хлібопічка відновлює програму та продовжує її виконання. Інформативний дисплей розповідає про всі основні характеристики приготування (номер програми, вагу хліба, час, що залишився, а також код помилки в разі збою). Є таймер відтермінування. Це дасть змогу, поставивши інгредієнти ввечері, уже вранці насолоджуватися гарячим, свіжим, запашним хлібом. Комплектується мірною склянкою та ложкою, гаком для витягання лопаті (у разі застрягання в готовому хлібі), лопатями тістомішки, а також книгою рецептів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Відстрочка старту | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Заміс тіста | Так |
| Кількість програм випічки | 15 |
| Максимальна вага випічки | 1.5 кг |
| Максимальний час відстрочки старту | 15 годин |
| Регулювання ваги випічки | Так |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Форма випічки | буханець |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Вибір кольору скориночки | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Збереження пам'яті при відключенні електрики | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оглядове віконце | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Програми випічки | |
| Бородінський хліб | Так |
| Варення | Так |
| Житній хліб | Так |
| Кекс | Так |
| Персональні програми | Так |
| Прискорена випічка | Так |
| Пшеничний хліб | Так |
| Солодка випічка | Так |
| Французький хліб | Так |
| Комплектація | |
| Книга рецептів | Так |
| Мірна ложка | Так |
| Мірний стакан | Так |
| Прямокутна форма для випікання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8595150195673 |
| Артикул | 85152 |
| Варіанти кольору скориночки | Світла Середня Темна |
| Вага (1) | 6 кг |
| Вибір розміру хліба | Да |
| Габарити (ВхШхГ) | 41 x 26,8 x 30 см |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Диспенсер | Немає |
| Інші програми | Класичний хліб Макаронні вироби Йогуртовий хліб Випікання Власні налаштування |
| Кількість лопатей | 2 |
| Кількість програм | 15 |
| Комплектація | Хлібопічка Форма для випічки Мірний стакан Мірна ложка Гачок Книга рецептів |
| Максимальна вага випічки, кг | 1,5 кг |
| Потужність | 850 Вт |
| Особливості | Режим Шеф-пекар (зміна будь-якого параметра приготування хліба) Функція Jam (варення) Приготування тіста для піци Таймер відстрочки старту (до 15 годин) Оглядове вікно Збереження програми при перебої з електрикою Звуковий сигнал |
| Програми приготування | Швидка випічка Джем Пиріг Солодка випічка Сендвіч Тісто Французький хліб Цільнозерновий хліб Житній хліб Випікання Заміс тіста |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Управління | Електронне/сенсорне |
| Форма для випічки хліба | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний/Червоний |
- Ціна: 4 323 ₴







