
Електрична піч Liberton LEO-400 випікання гриль 40 л 2000 W 3 режими нагрівання електродуховка настільна
3 898 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електродуховка Liberton LEO-400 має три режими нагрівання: верхній, нижній, комбінований. Прилад має зручну ергономічну ручку, яка полегшить процес експлуатації. Щойно їжа всередині буде готова, піч сповістить вам про цей сигнал. У електричній печі є: таймер, індикатор живлення, регулювання висоти дека, що робить її зручною.
Характеристики:
Об'єм: 40 л.
Потужність: 2000 Вт.
Тип керування: механічний.
Термостат: 250 °С.
Таймер: 60 хвилин.
Кількість режимів приготування: 3.
Сигнал про закінчення приготування.
Нагрівальний елемент із неіржавкої сталі.
Регулювання висоти дека.
Дверцята з жароміцного скла.
Індикатор живлення.
Три режими нагрівання: верхній, нижній, комбінований.
Колір: червоний.
Габарити (ВхШхГ): 52,3x37,1x35,8 см.
Вага: 6,9 кг.
Комплектація: Решітка Протинь Програми: Верхнє нагрівання Нижнє нагрівання Верхнє та нижнє нагрівання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Максимальна потужність печі | 2000 Вт |
| Об`єм | 40 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Дисплей | Ні |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Подвійне скло дверцят | Ні |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.9 кг |
| Висота | 52.3 мм |
| Глибина | 35.8 мм |
| Ширина | 37.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6907843135408 |
| Автовідключення | Да |
| Артикул | 13540 |
| Внутрішня підсвітка | Немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 37 х 52.3 х 35.8 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Таймер: 60 хв зі звуковим сигналом Кількість стекол дверей: 1 |
| Комплектація | Піч Решітка для гриля Деко Інструкція |
| Матеріал корпусу | Емальований метал |
| Потужність | 2000 |
| Напруга | 220 |
| Об'єм камери, л | 40 |
| Програми | Верхній нагрів Верхній+Нижній нагрів Нижній нагрів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Термоізоляція | Немає |
| Термостат, °З | 250 |
- Ціна: 3 898 ₴


