-3%


Електрична піч Liberton LEO-350 випікання гриль 35 л 1800W 3 режими нагрівання таймер духовка Червона
2 943 ₴
2 854,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: LEO-350 R
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електродуховка Liberton LEO-350 виготовлена в класичному кольорі, має приємний зовнішній вигляд, негроміздкі габарити.
Характеристики:
Об'єм: 35 л.
Потужність: 1800 Вт.
Керування: механічне.
Таймер: 60 хв зі звуковим сигналом.
Кількість рівнів нагрівання: 3.
Максимальна температура: 250 °C.
Покриття внутрішньої камери: неіржавка сталь.
Кількість скел у дверцятах: 1.
Розмір виробу (ВхШхГ): 51,5x35,7x32,2 см.
Вага нетто: 6,45 кг.
Колір: червоний.
Комплектація: решітка для гриля та деко
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Максимальна потужність печі | 1800 Вт |
| Об`єм | 35 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Дисплей | Ні |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.45 кг |
| Висота | 322 мм |
| Глибина | 357 мм |
| Ширина | 515 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6907843134852 |
| Автовідключення | Да |
| Артикул | 13485 |
| Внутрішня підсвітка | Немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 32.2 х 51.5 х 35.7 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Таймер: 60 хв зі звуковим сигналом Кількість стекол дверей: 1 |
| Комплектація | Піч Решітка для гриля Деко Інструкція |
| Матеріал корпусу | Емальований метал |
| Потужність | 1800 |
| Напруга | 220 |
| Об'єм камери, л | 35 |
| Програми | Верхній нагрів Верхній+Нижній нагрів Нижній нагрів |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Термоізоляція | Немає |
| Термостат, °З | 250 |
| Функції приготування | Випічка Гриль Запікання Розморожування |
- Ціна: 2 854,71 ₴





