
Машинка для стриження волосся голови Magio МG-580 25 W 4 насадки титан сімейна діти
1 374 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка для стриження волосся Magio MG-580 з живленням від мережі. Регулювання довжини змінної насадок. 4 насадки. Леза насадок із неіржавкої сталі з титановим покриттям. Характеристика: Потужність: 25 Вт Леза з неіржавкої сталі з титановим покриттям Корпус із міцного пластику Набір насадок (4 шт.): 3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм Аксесуари: гребінець, ножиці, олія, щітка Живлення: мережа
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.355 г |
| Вид | Машинка для стрижки |
| Гарантія | 12 місяців гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Низький рівень шуму |
| Комплектація | 4 насадки (3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм) Масло Щітка для чищення Гребінець Ножиці |
| Максимальна довжина волосся, мм | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Потужність | 25 |
| Призначення | Для стрижки голови |
| Насадки | Насадка-гребінь (4 шт) |
| Харчування | Мережа |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Знімний ніж | Немає |
| Тип двигуна | Вібраційний |
| Тип напилення на лезі | Титанове |
| Тип управління | Ползунковое |
| Тип установки довжини | Знімні насадки |
| Установки довжини стрижки, мм | 3; 6; 9; 12 |
| Ширина ножа, мм | 45 |
- Ціна: 1 374 ₴




