
Ваги кухонні електронні платформа Rotex RSK21-P неіржавка сталь LCD-дисплей
990 ₴
- Немає в наявності
- Код: Rotex RSK21-P
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронні кухонні ваги RSK-21-P компанії Rotex призначені для зважування інгредієнтів під час приготування вишуканих страв. Ваги являють собою плоску платформу. Платформа виготовлена з неіржавкої сталі. Максимальна межа зважування досягає до 5 кілограмів. LCD-дисплей має індикатор перевантаження й заряду. Для зручності використання ваги обладнані автоматичним вимкненням і сенсорним керуванням. Характеристика: Тип: електронні Конструкція: плоска платформа Максимальне навантаження: 5 кг Матеріал платформи: неіржавка сталь Обнулення тари Точність вимірювання: 1 г LCD-дисплей Сенсорне керування Автовимкнення Індикатор перевантаження Індикатор батарейки Живлення: батарейки 2 шт. x CR2032
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикація перевантаження | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4823099200979 |
| Артикул | RSK21-P |
| Вага | 0.5 кг г |
| Вид управління | Сенсор |
| Габарити (ВхШхГ) | 2.8 х 16.5 х 27.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові функції | Обнуління тари |
| Додаткові характеристики | Ціна ділення: 1 г Робоча температура: 5° C–60° C LCD-дисплей Сенсорне управління Автовідключення Індикатор перевантаження Індикатор батареї |
| Кількість батарейок | 2 |
| Компенсація тари | Плоска платформа |
| Комплектація | 2 батарейки типу CR2032 |
| Конструкція | Плоска платформа |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Максимальна вага | 5.0 кг |
| Матеріал платформи | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Електронні |
| Тип елементів живлення | CR2032 (таблетка) |
| Точність вимірювання | 1 гр |
- Ціна: 990 ₴



