
Мультиварка 6 в 1 Rotex RMC-507-B 14 програм хліб випічка чорна срібляста
2 725 ₴
- Готово до відправки
- Код: RMC-507-B
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
Потужність: 900 Вт·
Об'єм чаші: 5 л
Покриття чаші: подвійне антипригарне
Керування: електронне
Кількість програм: 14 (Борщ/Суп, Рис/Крупи, Молочна каша, Тушкування/Плов, Пара/Варка, Випічка/Хліб, Йогурт/Тесто, Підтримка тепла, Холодець, Жарка, Варення)
Тип дисплея: LED
Шнур живлення завдовжки: 1,2 м
Таймер: 24 години
Відкладений старт
Книга рецептів
Корпус: неіржавка сталь
Аксесуари: контейнер пароварка, ополоник, ложка, мірна склянка, кришка для чаші з харчового пластику
Колір пластику: чорний/сріблястий
* Зверніть увагу! У характеристиках вказаний загальний об'єм чаші (до країв).
Фактичний об'єм завантажуваних продуктів буде меншим на 0.5-1 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Відстрочка старту | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість програм приготування | 14 |
| Максимальний час відстрочки старту | 24 годин |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 5 л |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Тип управління | Електронне |
| Комплектація | |
| Блюдо для приготування на пару | Так |
| Книга рецептів | Так |
| Мірна ложка | Так |
| Мірна ємність | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.075 кг |
| Висота | 295 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Програми приготування та функції | |
| Випічка | Так |
| Дисплей | Так |
| Каша | Так |
| Крупа | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Таймер | Так |
| Тушкування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4823099200436 |
| Артикул | RMC507-B |
| Габарити (ВхШхГ) | 29.5 х 28 х 28 см |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові можливості | Внутрішня кришка |
| Кількість автоматичних програм | 14 |
| Комплектація | Мультиварка Контейнер-пароварка Ополоник Ложка Мірний стакан Кришка чаші Книга на 100 рецептів Кабель живлення: 1.2 м |
| Потужність нагрівального елемента, Вт | 900 Вт |
| Загальний об'єм чаші, л | 5 л |
| Обсяг | 4.6-5.4 |
| Основна комплектація | Книга рецептів Лопатка Мірний стакан Пароварка Ополоник Чаша |
| Особливості | Товщина чаші - 1.7 мм Управління автоподогревом Регулювання температури і часу приготування Функція Stand-By |
| Програми приготування | Шеф кухар Борщ/Суп Рис/Крупи Молочна каша Гасіння/Плов Холодець Смаження Варення Ловлення Пар/Варіння Випічка/Хліб Йогурт/Тісто Пиво Підтримання тепла |
| Ручні налаштування | Час Температура |
| Сумісні чаші | RIP5032-C RIP5017-C RIP5017-A |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Таймер, хв | 1440 хв |
| Тип (1) | Мультиварки |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрівання |
| Функції | Інтелектуальне меню Йогурт Мультиповар Пароварка Підтримання температури Таймер відстрочки |
| Колір виробу | Чорний/сріблястий |
- Ціна: 2 725 ₴







