
Мультиварка 6 в 1 кераміка 5 л Rotex RMC-532W 34 програми випікання розморожування біла срібляста
2 737 ₴
- Готово до відправки
- Код: RMC-532W
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Характеристики:
Потужність: 900 Вт
Об'єм чаші: 5 л
Електронне керування
34 автоматичні програми ДЕТКОЮ МЕНІ (Йогурт, Каша, Тепле молоко, Молочна каша, Овочеве пюре, Стерилізація)
ОСНОВНА МЕНА (Лапша, Піца, Розморожування, Запікання, Розігрів, Ручний режим, Фрі, Холодець, М'ясо, Барбекю, Варка, Випічка, Жарка, Грілка, Тушіння, Піріг, Суп, Плов, Борщ)НАТУРАЛЬНОЕ МЕНЮ (Рис, Овочі, Вівсянка, Фасоль, Овочевий суп, На парі)
LED дисплей
Внутрішня чаша з мармурово-керамічним покриттям завтовшки 1,7 мм.
Шнур живлення завдовжки 1,2 м
Таймер: 24 години.
Відкладений старт.
Захист від перегрівання.
Аксесуари: пластикова пароварка, мірна склянка, ложка, ополоник, книга рецептів
Корпус: неіржавка сталь/пластик
* Зверніть увагу!
У характеристиках вказаний загальний об'єм чаші (до країв). Фактичний об'єм завантажуваних продуктів буде меншим на 0.5-1 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Відстрочка старту | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість програм приготування | 34 |
| Максимальний час відстрочки старту | 24 годин |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 5 л |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Тип управління | Електронне |
| Комплектація | |
| Блюдо для приготування на пару | Так |
| Книга рецептів | Так |
| Мірна ложка | Так |
| Мірна ємність | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 265 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Програми приготування та функції | |
| Випічка | Так |
| Дисплей | Так |
| Каша | Так |
| Крупа | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Приготування під тиском | Так |
| Таймер | Так |
| Тушкування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4823099200474 |
| Артикул | RMC532-W |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.5 х 27.5 х 27.5 см |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові можливості | Внутрішня кришка Оглядове вікно Знімний паровий клапан |
| Кількість автоматичних програм | 34 |
| Комплектація | Контейнер-пароварка Ополоник Ложка Мірний стакан Кришка чаші Книга "100 рецептів" Шнур живлення довжиною 1.2 м |
| Потужність нагрівального елемента, Вт | 900 Вт |
| Загальний об'єм чаші, л | 5 л |
| Обсяг | 4.6-5.4 |
| Основна комплектація | Книга рецептів Контейнер для збору конденсату Ложка Мірний стакан Пароварка Ополоник Чаша |
| Особливості | Товщина чаші: 1.7 мм Управління автоподогревом Регулювання температури і часу приготування Функція Stand-By Внутрішня чаша з мармурово-керамічним покриттям Прозора кришка Програма глінтвейн Книга рецептів (100 рецептів) |
| Ручні налаштування | Час Температура |
| Сумісні чаші | RIP5017-A RIP5017-C RIP5032-C |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Таймер, хв | 1440 хв |
| Тип (1) | Мультиварки |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрівання |
| Функції | 3D нагрів Інтелектуальне меню Йогурт Мультиповар Пароварка Підтримання температури Таймер відстрочки |
| Колір виробу | Білий/сріблястий |
- Ціна: 2 737 ₴










