
Тример універсальний SpeedPro 5in1 Mirta HT-5216 для стриження бороди вусів тіла носа вух
1 799 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Тример універсальний Mirta SpeedPro7 5in1 HT-5216 — чудовий тример для щоденного використання. Дасть змогу створювати неповторні образи завдяки великій кількості насадок.
Встановіть необхідну довжину на гребені — і ідеальне стриження забезпечене! Крім того, це можна зробити максимально точно, адже крок налаштування довжини всього 1 мм. Три гребені з різним діапазоном встановлення довжини гарантує Вам ретельний догляд як за бородою, так і волоссям. Насадка-бритва дасть змогу ідеально голити деякі зони без подразнення, а насадка для носа та вух дасть змогу продумати досконалий образ до дрібниць!
Ергономічна форма та можливість роботи від акумулятора додадуть комфорту в процесі використання — тример зручно лежить у руці та жодні дроти не заважають. Прилад досить тихий у роботі, тому щоденний ранковий догляд за бородою не розбудить ваших близьких.
Характеристика:
Тип: тример універсальний
Призначення: для носа та вух, для бороди та вусів, для стриження, для тіла
Матеріал лез: нержавіюча сталь
Потужність: 5 Вт
Кількість насадок у комплекті: 5
Тип керування: повзункове
Робота від акумулятора
Індикатор заряду батареї
Живлення: мережа/акумулятор (1 х 500 мА)
Час заряджання акумулятора: 2 год
Час автономної роботи: 60 хв
Колір: сірий з жовтогарячим Розміри (ШхГхВ): 16.57 х 3.19 х 3.31 см
Розмір в упаковці: 12.7 х 6.5 х 21.2 смВес (нетто/брутто): 0,34/0,45 кг Бренд: Mirta Насадки: Насадка з функцією настроювання довжини (3-6 мм) Насадка з функцією настроювання довжини (6-12 мм) Насадка з функцією настроювання довжини (14-20 мм) Вузька насадка для стриження Широка насадка для стриження волосся
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mirta |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,34 кг |
| Вид | Тример універсальний |
| Час зарядки акумулятора, хв | 120 хв |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 12.7 х 6.5 х 21.2 см |
| Додаткові характеристики | Довжина дроту: 0.5 м Тип акумулятора: Lithium Аксесуари: - Олія для змащування - Щіточка для чищення - USB-кабель для зарядки - Підставка для зберігання |
| Комплектація | Тример Насадки (5 шт) Акумулятор (1 х 500 мА) Інструкція |
| Максимальна довжина стрижки | 10 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1.0 мм |
| Потужність, Вт | 5 Вт |
| Призначення | Для носа і вух Для бороди і вусів Для стрижки Для тіла Для брів |
| Насадки | Насадка для стрижки волосся Насадка з функцією налаштування довжини (0.5-10 мм) Насадка для тіла Насадка для гоління Насадка для носа і вух |
| Харчування | Мережа/акумулятор |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип двигуна | Роторний |
| Тип управління | Ползунковое |
| Тип установки довжини | Знімні насадки Телескопічні насадки Знімний ніж |
| Установки довжини стрижки, мм | 0,5; 1; 1,5; 2; 2,5; 3; 3,5; 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 6,5; 7; 7,5; 8; 8,5; 9; 9,5; 10 мм |
| Колір | Оранжевий з чорним |
- Ціна: 1 799 ₴







