
Машинка для стрижки волосся 4 в 1 Rotex RHC130-S філіровка
735 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка для стрижки волосся.Живлення 220 В, 50 Гц, 10 Вт.Гострі загартовані сталеві леза з можливістю регулювання.Ергономічний дизайн корпусу для комфортного використання.Повний набір перукаря : 4 насадки - гребінь для всієї родини (3/6/9/12 мм), ножиці, щітка для очищення лез, масло.Мішечок для зручного зберігання.Підвісна петля.Колір: червоний.Гарантія 12 месяцевМаксимальная довжина стрижки: 12 ммТип живлення: Мережа 220 ВРегулировка довжини: Змінні насадкиМинимальная довжина стрижки: 3.0 ммГарантийный термін: 12 месКоличество насадок (1): 4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RHC130-S |
| Вид | Машинка для стрижки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор заряду батареї | Відсутній |
| Кількість насадок (1) | 4 |
| Максимальна довжина стрижки | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Потужність, Вт | 10 Вт |
| Призначення | Для стрижки |
| Особливості | Функція филировки Петля для підвішування |
| Харчування | Мережа |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Знімний ніж | Так |
| Тип двигуна | Вібраційний |
| Тип управління | Ползунковое |
| Тип установки довжини | Знімні насадки |
| Установки довжини стрижки, мм | 3; 6; 9; 12 мм |
| Функціональні особливості | Петля для підвішування Функція филировки |
| Колір | Червоний/чорний |
| Ширина ножа, мм | 45 мм |
- Ціна: 735 ₴




